Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van a munkahelyeden olyan...

Van a munkahelyeden olyan vezető aki gyomorgörcsöt okoz a jelenlétével, csendes leszel, kerülöd mikor jelen van?

Figyelt kérdés
Kommentben esetleg kifejtenétek, ha igen, hosszú távon érdemes ilyen munkahellyel tervezni? Olyan főnökről van szó akit sokan mások tudnak kezelni, én sajnos nem mert nagyon hangoskodik és kiabál, és sajnos nekem ez a gyengepontom, hiába tudok kezelni csomó olyan esetet akit viszont más nem.

2022. márc. 12. 16:29
A kérdező szavazást indított:
Van, volt valaha ilyen
Nincs, sosem volt ilyen
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vezetők között nincs. Velem egyenrangú kollégák között volt olyan, akit nagyon utáltam, de szerencsére már egyik sem dolgozik nálunk.
2022. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vezetők között "csak" 1 van. Kollégák között viszont van jó pár...
2022. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen munkahelyem. A hivatásom miatt ragaszkodtam hozzá. Sajnos egy idő után magas vérnyomásom, reflux lett, a végén pánikbetegség is kialakult. Akkor hagytam ott azt a munkahelyet. Pár hónap alatt az egészségi állapotom rendeződött, elhagyhattam a gyógyszereket és találtam más munkát. Nem hiszem, hogy érdemes hosszú távra tervezned. A mai eszemmel az első tüneteknél ott kellett volna hagynom azt a helyet.
2022. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!