Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor lesznek meghirdetve...

Mikor lesznek meghirdetve azok a poziciók, amit azok az emberek csináltak, akik most el fognak költözni innen?

Figyelt kérdés
Én már nagyon várom.

2022. ápr. 4. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Az enyém hamarosan meg lesz hirdetve, 18-án adom be a felmondásomat. Mihez értesz? Ide orvosi diploma vagy üzleti diploma kell, meg 5+ Life Sciencesben szerzett tapasztalat, plusz tárgyalási angol, Salesforce ismeret, negotiation skills, kommunikáció, ilyenek.

Szívesen összekötlek a HR-rel, ha érdekel.

2022. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Húsvét hétfőn?😆😆

Amúgy közgáz msc-m van a corvinusról. Angol c1 és német b2.

2022. ápr. 4. 15:12
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Uh, bocsánat, nem gondoltam bele, hogy az húsvét. Akkor 19-én, na! A többihez értesz, amiket felsoroltam?
2022. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, értek!
2022. ápr. 4. 15:22
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Amikor az adott munkáltató úgy dönt, nyilván.
2022. ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Akkor írj rám privátban, és szívesen segítek. Ez egy Account Director pozíció. Még annyi, hogy Life Sciences tapasztalat nélkül nem fognak felvennu. Az is megvan?
2022. ápr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem értelek, Kérdező, vagy azokat, akik lepontozták az elsőt. Nem ilyen válaszra számítottál talán? Tök normálisan válaszolt és még segíteni is hajlandó neked. Ennyire ne legyetek már rosszindulatúak!
2022. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Az enyém majd pár hónap múlva, de kell hozzá egy doktori fokozat és pár év kutatói tapasztalat mérnöki-közgazdasági határterületen.
2022. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
Na nézd csak, a kutyák már most marhák egymást a koncért, amit még oda sem dobtak nekik :D
2022. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Nemzetközi cégnél dolgozom úgyhogy enyém nem lesz meghirdetve.

Csinálom tovább amit eddig csak másik országból.

2022. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!