Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy nap próbanapért kapok pénzt?

Egy nap próbanapért kapok pénzt?

Figyelt kérdés
Holnap megyek recepciós próbanapra de arról nem esett szó,hogy ezért en kapok e penzt vagy sem. Sot azt se tudom mennyi ideig fog tartani a munka es hogy egyaltalan kapok e enni. (Minden esetre viszek etelt magammal)
2022. ápr. 5. 20:57
 1/10 franciasrac ***** válasza:
25%
Ezt előre kellett tőlük kérdezned, most sajnos nagy esély van hogy ne fizessenek mert azt hiszik hogy téged nem érdekel
2022. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez volt az elso allasinterjum. Nem tudtam hogy mit kell kerdezni
2022. ápr. 5. 21:05
 3/10 franciasrac ***** válasza:

Most tudod a következőkre :)

Reméljük ám majd hosszabb időszakra vesznek fel

2022. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen tisztázd legkésőbb munkakezdéskor. Nincs ingyenmunka, jár pénz a munkáért. Ha nem akarnak fizetni, akkor ne vállald el, mert másban is sunnyoghatnak.
2022. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kell, hogy kapj! Nekem is lett volna egy olyan munkahelyem aminél 3 nap próbamunkát szerettek volna, interjún mondták is, hogy erre mit fizetnek. Csak közben találtam jobbat.
2022. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb helyeken nem várják el, hogy ingyen dolgozzon ott bárki. Ha ez elvárt lenne, akkor ez nem jó hely.
2022. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy próbanap nem létezik a munkajogban


Ha nem kérték el az adataid az egyszerűsített bejelentéshez, akkor nem fognak fizetni

2022. ápr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egy hete dolgoztam már egy cégnél, aztán azt mondták, hogy nincs szükségük rám. Nem értem miért, pedig szereztem új ügyfelet, de mindegy is. Egy Ft-ot nem fizettek és a bejárásra is elment egy csomó pénzem. 1 hónap lett volna a próbaidő, amit azt mondták fizetnek, aztán mégse lett belőle semmi.
2022. ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8, és ugye megtanultad, hogy szerződés nélkül nem állsz munkába?
2022. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kifizettek!! De iszonyat volt…

A nonek undorito stilusa volt. Amint megerkeztem ott hagyott a recepcion 20 percre amig o elment kavezni. Helyette kellett volna pakolnom valamit a hutobe mert neki fajt a hata. Vegul nem kellett ilyet csinalnom. Ki volt akadva hogy mi az hogy nem ertem azt amit o megmutatott nekem a gepen,hogy hogy kell terhelni a vevo szamlajat. Pedig pontosan tudta hogy semmilyen tapasztalatom nincs es ennyi ido alatt ne varjon csodat. Aztan bement hatra es hangosan mondta hogy hat en semmit nem tudok. Utana jott az hogy fikazta hogy milyen csunya a testtartasom es hogy huzzam mar ki magam. Es rohogott folyamatosan rajtam. Vegul magamra hagyott egy teszt lappal hogy nezegessem hogy mit kell tudni a szallodarol es majd kikerdez. Jott es mondtam neki hogy nem tudom a valaszt mert nem tanultam meg ami le volt irva. Es rohogott hogy en ezt mondanam a vendegnek ha megkerdezne,hogy mit kell tudni az xy szolgaltatasrol?

Beirt jovohetre ket napra de nem fogok bemenni. Olyan megalazo volt ez az egesz hogy soha tobbet. Folyton egyedul hagyott es rohogott.

2022. ápr. 6. 18:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!