Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sokszor fordul elő, hogy a...

Sokszor fordul elő, hogy a gyereked is be kell vinni magaddal a munkahelyedre, mert másképp nem megoldott a felügyelete?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 6. 08:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem, szerintem ezt nekem nem néznék el, ha még kicsik lennének.

Most már 15 mindkettő, csak akkor jönnek be ha köszönnek, vagy ha várni kell a buszra. (falun lakunk és a városból óránként jár a busz)

Nem tudod sehogy megoldani? Másik szülő? Nagyszülők? Rokonok? Szomszéd? Ismerős? Bébiszitter?

2022. ápr. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

A munkahely az munkahely, nem gyermekmegőrző. Másokat is zavar a munkában.

Vagy apuka/nagyszülők/bébiszitter vagy szabi.

2022. ápr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, nekem nincs gyerekem. Kolléganőm szokta időnként behozni 4 éves gyermekét, a COVID alatt többször is. Engem nem zavart, igaz, nem egy szobában vagyunk, őt viszont saját elmondása szerint rendszeresen lefárasztotta. Csak kíváncsi vagyok, másnál is van-e ilyen.
2022. ápr. 6. 08:14
 4/13 anonim válasza:
75%

Nálunk a csókosnak szabad bármikor akár egész napokra is behozni a purdéját, sőt purdéit (mert kettő van..) és századik alkalommal hozza be. Neki szabad mert ő a Csókos Gizi.


De amikor egy másik kolleganő hozta be egy alkalommal (csak egyszer...) már hívta is be a főnök az irodába hogy ez így nem lesz jó és utoljára fordulhatott elő.


Hát hiába egyesek szopják a főnököt mások nem.

2022. ápr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
A covid az egy rendhagyó helyzet volt. A szülők elhasználták a szabadságukat és még utána is valahogy meg kellett oldani. Szerintem akkor elnézőbb volt mindenki. Ma már nem igazán.
2022. ápr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

3

Elmindásod alapján irodisták vagytok, saját irodátok van. Így igen, azt mondom, én is voltm ilyen helyen, ahol a gyerek benn volt az irodában a szülővel.


Viszont nyilván szerintem egy gyárba nem visszük be a gyereket napokra.

2022. ápr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk a főnök hozza be napi szinten a felnőtt, mentálisan sérült gyerekét és ott őrjöng 1-2 órát amíg ő mászkál, nem szoktam örülni neki.
2022. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én még régen gyerekként (olyan ovodás lehettem) sokszor voltam bennt apa munkahelyén, az okot már nem tudom, hisz jártam oviba rendszeresen, sőt a nagyszüleim is ott voltak ha vigyázni kellett rám. Viszont így visszagondolva sem tudom megmagyarázni miért kellett engem bevinni, és őt sajnos már nem tudom megkérdezni erről. Viszont apám volt ott a főnök, saját irodája volt, saját tárgyalóval, legtöbbször csak mesét néztem vagy rajzolgattam csendben.

Anyukám a reptéren dolgozott irodában, ott is voltam 2-3 szor, ott is saját irodában az ablakból néztem ahogy felszállnak a gépek. Ott nem voltam olyan jó gyerek mint apu irodájában, mindig ki akartam menni a repülőkhöz :D.


De így visszagondolva biztos nem vittem volna be magam a szüleim helyében pedig én mindig is nyugodt csöndes gyerek voltam akit egy mesével simán le lehetett foglalni hosszabb időre.


De még így is egy gyerek nem tud különbséget tenni akközött hogy apu anyu dolgozik vagy apu anyu otthon van és lehet őket zavarni. Mindig úgy éreztem mérgesek rám azért nem foglalkoznak velem, pedig megértettem valamilyen szinten hogy dolgoznak, de egy ovodás nem érti mi az hogy dolgozni, ha eddig még sose látta a szülőket ennyire elfoglalva valamivel ilyen sokáig otthon.

2022. ápr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Igen és a műtétre ő is bemosakodik, játszik a szikékkel és a fogókkal.
2022. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Shaddark ***** válasza:
58%

Mondjuk én a kérdést sem értem igazán.

Nem a kérdező hibájából...

Ahová be lehet vinni a gyereket és dolgozni mellette, azok mind olyan munkakörök amiket lehet távmunkában is végezni szerintem.

Egy konyhába a forró sütők mellé alapból nem kellene beengedni kisgyereket. Irodába lehetséges, de oda meg minek.

Én biztosan nem engedném meg, akkor maradjon otthon és biztosítok neki eszközöket távmunkához.

Van mobil, messenger, távoli asztal ... már a mai világban majdhogynem pénz kiadás nélkül meg lehet oldani.

Ha van otthon számítógép akkor 0 Ft.-ból.

2022. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!