Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nőgyógyászati klinikára...

Nőgyógyászati klinikára szeretnék menni ellenőrzésre és egyszerű vizsgálatra. Valamilyen papírt kapok ilyenkor, amit be tudok vinni a munkahelyemre? (20/L)

Figyelt kérdés
2019. okt. 9. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Bármilyen papírt be tudsz vinni a munkahelyedre.

De milyen papírt szeretnél bevinni?

Igazolást a távolmaradásról? Azt nem biztos, hogy a főnököd elfogadja, mert nem sürgősségi betegellátásról van szó, próbáld meg szabadnapra szervezni.

Igazolást szeretnél a szűrővizsgálat eredményéről? Azt is adnak.

2019. okt. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szabadságot veszel ki, a főnöknek nincs hozzá köze, hogy hol jártál. Vagy esetleg táppénzre gondolsz, azt szeretnél? Nem szoktak így kiírni, de ha elviselhetetlen a főnököd és nem ad szabit, akkor én a háziorvossal már előző naptól táppénzre vetetném magam , összesen 2 napra, persze megbeszélném vele előtte telefonon. (Szakorvos csak akkor vehet táppénzre, ha már a háziorvos által kiírtat kimerítetted.)
2019. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem kérnék táppénzt vagy bért persze, de valamilyen igazolást, mint amit az iskolában kaptunk.

Rá egy hétre vissza szoktak hívni az eredmények miatt. Ezért komplikált nekem egy kicsit.

Nem értem miért kell szabit kivenni erre :( kiveszem, nem sajnálom, csak nem értem.

2019. okt. 9. 15:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Ellenőrzésre mész, nem vagy keresőképtelen. Sajnos a felnőtt világban ez szabi.
2019. okt. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert szabadság alatt tudod intézni az ügyes bajos dolgaid. Vagy mész munkaidőn kívül ( általában magánrendelésre).
2019. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt màr nem úgy müködik mint a suliban. Vagy szabadnapot kérsz, vagy tàppénzre kell menni.
2019. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!