Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy ne féljek új munkahelyre...

Hogy ne féljek új munkahelyre menni?

Figyelt kérdés
Régen valahogy egyből tudtam menni dolgozni és akkor bolti eladó voltam amit ma már biztos nem tudnék ugyanúgy csinálni mint akkor. Sok ideig voltam munka nélkül most és valami kattant nálam és félek elkezdeni dolgozni ha egy térben kell lenni új emberekkel hiába nem vevőközpontú a munka. Mondjuk eladói munkát ma már biztos nem vállalnék. Több lehetőségem is lett volna de emiatt nem ment még csak el se mentem. Viszont ami ilyen kültéri munka volt, azt el tudtam kezdeni és élveztem is elején de megint pánikoltam és feladtam hamar pedig jó lett volna amúgy meg kevesen is voltunk. Jelenleg találtam hasonló kültéri állást amit nem szeretnék elhalasztani de huzamosabb ideig nem volt még állásom és félek ismét a kezdéstől. Olyan szinten félek az emberektől hogy múltkor is mentem valahova, buszmegállóban sokan voltak, láttam hogy felém néztek de én a megálló elejére akartam menni de valahol a végén megálltam és lefagytam, próbáltam nem rájuk nézni utána erőt vettem és előre mentem. De ha olyan munkára vesznek fel ahol több emberrel kell lenni egy helyen mindent túlaggódok és pánikolok, pedig korábban voltam olyan helyen ahol 30an voltak egy térben, de ott nyugodt voltam. Csak valami nagyon bekattant néha és extrém szorongást érzek emberek között. Régen kiközösítettek, szekáltak lehet ezek miatt alakult ki és most hogy egy ideig nem voltam sehol így jobban kialakult? Még szakemberhez se tudok elmenni pedig korábban voltam fogászaton, nőgyógyászaton ilyeneket eltudok intézni de előtte félek. Hogy kezelhetem ha ennyire paranoiás vagyok? 24L vagyok.

2022. ápr. 6. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy nagyon erős szorongás, pánikbeteg vagy. Pszichológus, segíthet, ill. relaxálj, jógázz, sportolj. ezek egy része nem pénzkérdés.
2022. ápr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Milyen jó annak, akit eltartanak. Nekem sosem volt lehetőségem otthon hisztizni, pedig pont ilyen szarul éreztem magam mindegyik munkahelyemen.
2022. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2.Köszi de pont erre nem volt szükségem, ha nem segítő választ írsz, inkább tartsd meg magadnak.
2022. ápr. 6. 10:59
 4/12 A kérdező kommentje:
1.köszi, igen valami ilyen lesz. Köszi a tippeket.
2022. ápr. 6. 11:00
 5/12 A kérdező kommentje:
2.és ez egyáltalán nem hiszti de persze akinek sosem volt ilyene az tesz rá mit éreznek mások...nem is értem minek válaszolsz,most mit kezdjek ezzel a kommenteddel?
2022. ápr. 6. 11:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Lépj, rajta túl, ne foglalkozz vele. :) Egy komment a sokmilliárd haszontalanból.
2022. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6.Igaz, csak nem tudom tényleg mit gondolt hogy mitől lesz jobb nekem így, gondolom el se olvasta az egészet...meg nem is írtam hogy eltartott lennék de itt mindenkit annak hisznek.
2022. ápr. 6. 11:14
 8/12 Shaddark ***** válasza:

Ez így nekem is pánik betegségnek tűnik.

Mostanában sokan átélik ezt, minimum 3 youtubert is láttam beszélni róla videókban. Valamiért ez a korszak előhozza az emberekből.

Szerintem szakembert mindenképpen keress meg, mert ezt egyedül borzasztó nehéz helyén kezelni.

Nézz rá néhány "hírességre" akik átélték, ők sokkal jobb tanácsot tudnak adni tapasztalatból mint itt bárki pár szóban.

https://www.youtube.com/results?search_query=p%C3%A1nikbeteg..

2022. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8.csak nem mostanában jött hanem régóta van csak mostanában erősebb lett.
2022. ápr. 6. 12:58
 10/12 Shaddark ***** válasza:
Akkor pláne foglalkozz vele.
2022. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!