Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van ez mindig, ha új...

Miért van ez mindig, ha új munkahelyre kerülök?

Figyelt kérdés

Akárhányszor új munkahelyre kerülök, mindig van egy olyan kollegina, aki ismeretlenül is utál? Még nem is beszéltünk, de már fúj rám. Miért van ez?

Nálatok is így van?

29/n


2022. márc. 23. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Mégiscsak nőkről van szó, mit vársz? :D Rólam is ki van találva minden meg másokról.. vagy megvered vagy megtanulod leoltani mindenki előtt az ilyen idiótát! :) Én is nő vagyok, de érdekes módon engem nem érdekel másoktól mások kamuja meg letojom mi van rajta.. ezek meg képesek órákig fintorogni! Nők. Ez van..
2022. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Minden munkahelyen vannak ilyen emberek.
2022. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Gondolom mert félénk vagy és nem beszélsz vele, amit lát belőled, az meg ellenszenves neki. A visszahúzódó embereket sokszor félreértik és tartják bunkónak, beképzeltnek vagy kattosnak, mert az a kevés, amit láttatnak, ilyen benyomást kelt. távolról könnyű utálni másokat és könnyebb konteókat gyártani arról, akit nem ismersz... ha el akarod kerülni ezt, muszáj leszel vele beszélgetni és közvetlenebb lenni
2022. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Már egy leereszkedő köszönéssel, vagy egy gúnyos tekintettel, vagy csak a másiknak a végigmérésével is meg lehet bántani a másikat. Nem kell ahhoz mélyebben összeismerkedni és órákat beszélgetni, hogy az egyik nő megbántsa a másikat. Testbeszéddel és szájhúzogatással is tudjátok gyilkolni egymást. Nálunk férfiaknál hála istennek ez nincs így...
2022. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3: Félreértetted. Ezek a nők esélyt sem adtak, az elejétől kedve játszotta mindegyik az agyát. Értelmezd, amit írtam. Nem azért nem váltottam velük egy szót sem, mert néma vagyok, hanem mert az első pillanattól kezdve bunkóztak.
2022. márc. 23. 15:51
 6/12 A kérdező kommentje:
4: Ne magadból indulj ki, nem húzogatom senkire a számat és én nem voltam soha senkivel ok nélkül bunkó.
2022. márc. 23. 15:52
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
1. vagyok: Magadnál kéne rendet rakni előbb, mert már megsértődtél olyanokon, amit senki nem írt neked csak te magadtól odakombinálva feltételezed! Amíg ugyanolyan buta vagy, mint akik kiutálnak, addig ne várj mást! Lehet míg velük vagy elfoglalva, addig a gyár másik felét megbántod, ezért azok is utálnak, onnan pedig indul is az "ez egy gyökér, oltsuk csak folyamatosan" pletyka...
2022. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Milyen gyár?

Hagyjuk, úgy látom, itt maximum valóban gyári értelmi színvonalon mozgó emberek fognak válaszolni.

Azért azt gondolom, az titeket minősít, hogy anélkül, hogy ismernétek, engem kezdtek savazni.

Kedves 7-es, kettőnk közül itt csak te vagy buta, mérhetetlenül.

2022. márc. 23. 16:02
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

Gondolom jó nő vagy.

Ehhez nem is kell munkahely, egy ügyintézés, vásárlás, edzőtermi öltöző.

Mondjuk én letojom, mert mindig sokkal rosszabb nők genyóskodnak. És nem csak velem.

2022. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Látom a hármas magára ismert.
2022. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!