Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez jó fizetésnek...

Szerintetek ez jó fizetésnek számít?

Figyelt kérdés

Irodai munka, van home office-ra lehetoseg is. Sot fele-fele a ho es irodai munka

Brutto 450.000 ft + 25.000 cafeteria


2022. ápr. 6. 17:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
27%

Csak akkor mondanám jónak, ha a légkör és a munka is jó.

Én szintén irodában dolgozom, azért többért, de idősebb is vagyok nálad és gondolom más a munkaköröm is.


Úgy értsd, hogy ha ezért a pénzért stresszelsz, meg hajtás van, hülyékkel vagy körülvéve, akkor nagyon nem jó.

2022. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
95%

Nem igazán értem, kb. 10 éve egy ilyen melóban Bp-en fizettek olyan nettó 90-100 ezret. És persze esély nem volt bekerülni diplomával sem. Mikor ment fel a tízszeresére?


"Ne hallgass az itt írkáló troll trógerokra akik mind milliókat keresnek állításuk szerint, de lehet hogy az anyuk tartja el őket..."


Ennyi. Az ide irkálók 99%-a incel, aki anyu tart el, nem értem, miről vakognak...

2022. ápr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
78%
Pályakezdőnek jó fizetés,több tapasztalattal nem. Mondjuk attól is függ hol élsz, szerintem a jó fizetés az olyan bruttó 600-700 körül kezdődik Budapesten . Főleg ha albérletet is fizetsz, ez a 300 valamennyi ha nincs adókedvezményed, ki lehet belőle jönni persze ,de gyűjtögetni már kevés.
2022. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
94%

Ne érezd rosszul magad, sajnálom ezeket az élettelen trollokat.

Ez egy korrekt pályakezdő versenyszférás fizetés. Nem sok, pláne ha vannak nagyobb fix kiadásaid, de ebből már el tudod tartani magad tisztességesen, ami tök jó.

2022. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Hr-es vagyok egyebkent.
2022. ápr. 6. 18:09
 16/28 A kérdező kommentje:
Szeretnek is ezen a teruleten minel tobb tapasztalatot gyujteni es tovabb fejlodni. Plusz nyelvet tanulni meg. Koszonom a valaszaitokat.
2022. ápr. 6. 18:10
 17/28 anonim ***** válasza:
84%
Szal 3k+juttatasok. Pesten epphogy eleg. Attol is fugg h albiba laksz e, egyedul fizeted e stb. De a legtobben ennyit se keresnek es az arakhoz viszonyitva keves. Szar ez az orszag, menni kell
2022. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
6%
Ha hr esként nem vagy tisztába a saját fizuddal akkor nem fogsz ott sokáig dolgozni
2022. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
23%
Jónak nem mondanám.
2022. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Igen. Belemehetnenk jobban, de sajnos a fizetesek nem olyan utembe kovetik az arat ahogy nonek.. nyilvan szeretnek en is tobbet keresni, de valahol el kell indulni. Egyebkent a parommal egyutt fizetjuk az alberletet.
2022. ápr. 6. 18:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!