Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez jó fizetésnek...

Szerintetek ez jó fizetésnek számít?

Figyelt kérdés

Irodai munka, van home office-ra lehetoseg is. Sot fele-fele a ho es irodai munka

Brutto 450.000 ft + 25.000 cafeteria


2022. ápr. 6. 17:42
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

18. mint irtam kezdo vagyok

Egyebkent miert is kellene ennyire tisztaban lennem a fizetessel? Egy multinal voltam gyakornok, ahol sokkal kevesebbet kerestek (nem palyakezdok), mint ahova most felvettek (kezdonek). Masreszt a fizeteseket nem a kezdo hr-es fogja meghatarozni :) de koszonom a biztatast.

2022. ápr. 6. 18:18
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Ez minden csak nem jó fizetés . Nálunk a segédmunkások kapnak ennyit. Még a nettó 450 se lenne " jó fizetés " . Szerintem keress másik munkahelyet .
2022. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
83%
Én ennél kevesebbet keresek, szóval szerintem remek fizu.
2022. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Kezdő bérnek szerintem teljesen rendben van. Én junior fejlesztőként kevesebbet vittem haza, pár év alatt több, mint dupláját keresem azóta.


Minden kezdet nehéz...

2022. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
A segedmunkasok nem 8 orat meloznak altalaba egy klimas irodaba vagy otthonrol 😀 Neki van ideje elni is es nem lesz 50evesen kiegett, alkesz oregember. (Am enis 13azok heti 4x vendeglatasba 5kert, szal nem azert mondom..) Ha a parod is keres kb ennyit akkor ugy el lehet lenni siman. Aztan majd ugyis novekszik tekintve h palyakezdo vagy 😊 Ne figyelj a sok kiegett trollra
2022. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Te tuti valami pénzéhes büdöspinàjú vagy első.
2022. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
58%

Mindenki annyit ér, amennyit keres.


Úgy látom te elég olcsón adtad magad


Te még annál is olcsóbb vagy minden téren.

2022. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
58%

Oké, hogy itt a még nem szőrösödő senkik irkálnak, de addig mikor jut el az agyuk, hogy fordítva tegyék fel a kérdést:

Mennyit adnál 1 kezdőnek azért, hogy rontsa a levegőt és hibát hibára halmozzon?

Meg a bónusz szerintetek nem kerül pénzbe a munkaadónak? Szerinted ukrajna meg a többi országban azért alacsony a fizetések, mert ők nem olyan tökösök, mint ti?

Vagy régen azért voltak szegények az emberek, mert nem volt gyk ahol bekamuzták a fizetéseket?

Akinek van esze külföldre megy, akinek nincs, az olcsóbban fog dolgozni. Szerintetek egy cégvezető nem jut el eddig?

2022. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!