Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért javít ki állandóan? Nem...

Miért javít ki állandóan? Nem pitiáner dolog az ilyen?

Figyelt kérdés

Főnököm mindenbe beleköt, de olyan apró dolgokba, ami kb szóra sem érdemes.

Példa: ,,szabadságra szeretnék menni,, kijavított: fizetett szabadságra.

,, Beletettem az irattartóba,, erre ő: irattartó papucsba.

,,Szeretnék kérni nyomtató patront,, erre ő: toonert a nyomtatóba.


Szerintetek miért csinálhatja ezt, utál?


Mindenki tudja miről van szó...teljesen jelentéktelen dolgok...mégis beleköt mindenbe.


2022. ápr. 6. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Simán csak fontoskodik
2022. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Így akar okosabbnak tűnni
2022. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha csak veled csinálja, akkor simán szopat. Viszont vannak olyan emberek, akik tényleg minden szarba belekötnek, szerintem az ilyeneknek valami mentális bajuk van. De ha csak ennyi hülyesége van, akkor azt még simán ki lehet bírni, de ha mondjuk már azon is akadékoskodik, hogy a papír fél centivel jobbra van, pedig ő a bal oldalon szereti, az már nagyon gáz, akkor nem tudnék ott dolgozni.
2022. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Elmebeteg...
2022. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Én főnököm is ilyen. Egyik se normális. Mindenkit okítanak, fontoskodnak, bolhából elefántot csinálnak és akkora hagjuk va, mint a légósziréna, mert őket mindenkinek hallani kell. Ezen kívül a seggükön is szem van.

Nem ártana pedig, ha visszafognák magukat, mert legtöbbjük csak a zavarosban felkapaszkodott nyikhaj. Életükben nem végeztek érdemi munkát, csak volt pénzük csinálni egy vállalkozást.

2022. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!