Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan, hogy szeretett...

Volt már olyan, hogy szeretettek volna bekerülni egy céghez, de aztán az állásinterjú után kiábrándultatok kicsit?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy céghez, nagyon örültem amikor behívtak interjúra, viszont iszonyú unszimpatikus volt számomra a csoportvezető, aki alá ugye tartoznék. Ahogy eljöttem az interjúról, éreztem hogy én mégsem szeretnék itt dolgozni. Erre minap felhívnak hogy rám esett a választás, de kértem pár nap gondolkozási időt. Őszintén szólva nagyon tanácstalan vagyok. Nem hajt a tatár, szóval (jelenleg) nem a jövő havi rezsi meg kaja múlik ezen. Meg ugye ott a próbaidő is, ha nagyon gázos lenne. Igazából csak kívancsi vagyok jártatok-e már így? És ha igen, mi volt a vége? Megszeretettétek a helyet, vagy eljöttetek?

2022. ápr. 7. 08:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és hozzátartozik a történethez, hogy voltam egy másik helyen is interjún, ahova eredetileg nem akartam jelentkezni, viszont az interjún nagyon meggyőzőek voltak, és a feladat is jobban tetszene ott, de még ők nem jeleztek vissza. A fizetés kb egyforma lenne.
2022. ápr. 7. 09:03
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben elfogadnám, próbaidő alatt ott hagyhatod bármikor, illetve, ha a másik helyről szólnak, akkor is.

Jártam már így, nekem borzasztó volt az első pár hét, kb sírva mentem haza minden nap, (mondjuk amúgy is nehezen illeszkedem be), viszont miután megnyíltam sokkal befogadóbb volt a légkör is, így ott maradtam.

2022. ápr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is elfogadnám. Egy találkozás alatt azért nem lehet valakit kiismerni. És nem is tudni, hogy milyen lesz veled, vagy mennyit kell egyáltalán foglalkoznod vele.

Na, meg úgyis lesz próbaidő. Ha nem tetszik, akkor nem maradsz. De hülyeség lenne kapásból ejteni az egészet.

2022. ápr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!