Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fájdalmat, hiányt érzek,...

Fájdalmat, hiányt érzek, mikor múlik ez el?

Figyelt kérdés

Ma felmondtam a munkahelyemen, megszűnt a munkaviszony...


Meg volt rá a jó okom, nem akarom részletezni.


Viszont elkezdett hiányozni, furcsa lesz nagyon, egyedi hely volt.


Mikor fog ez elmúlni? :(


2022. ápr. 7. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
1-2 hét múlva. Van az így jártam anyátok. Az egy sorozat és annak az egyik epizódjában mondják hogy felmondásnál az utolsó napodon elfelejted miért is mondtál fel. Ez mindenkinél előfordul csak idézd fel azt a pillanatot, amikor te felmondtál és akkor már jobb lesz, tudod? Remélem erre, mint olyasvalaki akit az osztálytársai büdösnek csúfoltak, értékes választ tudtam adni.
2022. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, mikor a legelső munkahelyemen mondtam fel. Egy ideig elég vacakul éreztem magam, hiányzott nagyon...


Ne aggódj, jól tetted, hogy felmondtál, ha megvolt rá az okod. Találni fogsz jobb helyet és rögtön elmúlik a visszavágyódás, tapasztalatból írom :)

2022. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!