Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Férfiak! Ha jelent nektek...

Férfiak! Ha jelent nektek egy lany valamit, elnézitek csendben hogy fájdalmat okoztok neki amiért mással kavartok?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem jelentek neki valamit, de egy szót sem szól, semmit nem mond, nem nyugtat meg, vegignezi ahogy szenvedek órákon keresztül

Egy helyen dolgozunk

Most már szinte rám se mer nézni


2021. jún. 24. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan értelemben jelent valamit, akkor nem kavarok mással. Ha meg nem olyan értelemben, akkor mi köze hozzá hogy én kivel kavarok?
2021. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
he?
2021. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan fontos neked az a lány, akkor minek kavarsz másokkal?
2021. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szitufüggő. Pl. hiába fontos, jelent valamit, ha valaki mással vannak céljaim, akkor kénytelen vagyok végignézni, mert ő csinálja magának a szenvedést.
2021. jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem. 🤨
2021. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, nem jól értem, de odavagy egy pasiért aki mással van, ezért szenvedsz és nem érted, hogy ő miért nem foglalkozik veled?
2021. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!