Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Körül tudnád. írni a legutálta...

Körül tudnád. írni a legutáltabb embert a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
Kora, beosztása, miért utáljátok stb.

2022. ápr. 8. 14:28
1 2
 11/12 anonim válasza:
40-es nő, keserűen beszél mindenről. Az egész életfelfogása negatív, beszűkült látókörű. Kompromisszumra képtelen, nincs benne empátia, olykor ezt hangoztatja is. Mindenki körülötte hülye, csak az a jó, ahogy ő csinálja és ahogy. Elégedetlenkedik, sose hallottam még tőle semminek a dícséretét, mert még a családjáról is úgy beszél, hogy azok is hülyék. Igaz van férje, de gyerekük nincs.
2022. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Már nem dolgozik nálunk szerencsére, de mindenki rossz véleménnyel volt a háta mögött. Többek közt az olyan dolgai miatt, hogy míg mások pluszban végezték az ő munkáját is, hogy kész legyen, természetesen a sajátjuk mellett, addig ő internetezett, nyaralós helyeket nézett, mobilozott, stb. Sok embert kiakasztott a viselkedésével. Én ezeket nem láttam, vagy nem akartam látni. Mindig kiálltam mellette, megvédtem a többiektől, amikor szükség volt rám, azonnal ugrottam.. míg rá nem jöttem hogy teljesen kihasznált, és hülyének nézett. Gyakorlatilag összetörte a szívem. Azóta senkit nem utálok nála jobban
2022. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!