Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyorséttermi diákmunka (meki,...

Gyorséttermi diákmunka (meki, burger king) tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Most fogok érettségizni, május első hetében letudom az összes írásbelimet, utána elmennék az egyik gyorsétterembe dolgozni szeptemberig, amíg el nem kezdem az egyetemet

Aki dolgozott már ilyen helyen, tudna írni tapasztalatokat?

(Szegedi vagyok de attól más városból is érdekelnek a tapasztalatok)

Milyen a közösség, mennyire tűrhető a munka? Ha csak 4 hónapot tudnék dolgozni, mert aztán másik városba megyek egyetemre az kizáró ok vagy ilyen rövid időre is felvesznek?

A burger vagy a meki a jobb munkahely összességében?



2022. ápr. 11. 22:51
A kérdező szavazást indított:
burger king
meki
Mindkettő jó
Mindkettő rossz, inkább a gyár
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a Mekibe dolgoztam, barátom a burgerbe.


Igaziból, neki nem tetszett, burger, mert sok volt a meló, nálunk van aki pultozik, és aki süt, de ott tulajdonképpen mindenki csinált mindent mert, mindenki az adott rendelését csinálta.



Fizum jobb volt. De hát azóta sokminden változhatott…

2022. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha van ilyenre lehetőséged inkább valami irodai adminisztrátori vagy asszisztensi pozícióban helyezkedj el, arra ugyanis később is építhetsz (ellentétben mondjuk a mekivel vagy sori operátorként)
2022. ápr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva mindkettő rettenetesen rossz, viszont 4 hónapra gyakorlatilag teljesen mindegy, ilyen rövid időre ki lehet bírni — főleg ebben az esetben, hogy utána úgyis továbbálsz majd. Abból a szempontból pedig még előnyös is, hogy rugalmasak a beosztást illetően, a legtöbb ilyen jellegű helyen olyan beosztásban tudsz dolgozni, ami számodra megfelelő.
2022. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hétfőn kezdtem diákmunkásként egy budapesti mekiben, de eddig nekem nem jött be. Folyamatosan rohanni kell, kb. egy lélegzetvételnyi időd sincs, és mivel még csak a második napom volt, elég sok mindent elbasztam. A munkatársak elvárják, hogy azonnal mindent megjegyezz, ha nem, akkor húzzák a szájukat. Bár én alapból egy kicsit lassabb ember vagyok, ami egy ilyen munkánál hátrány, ahol folyamatosan rohanni kell.
2022. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es válaszoló vagyok, ma felmondtam.
2022. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Történt valami vagy csak eleged lett? Egyébként teljesen megértem. Én végül találtam más munkát, de a legtöbben hasonló dolgokról számolnak be a mekiről sajnos.
2022. máj. 27. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Túlságosan nagy volt a hajtás, ennél bármelyik diákmunka jobb. Lehet ciki, hogy 2 nap után felmondtam, de különösebben nem érdekel.
2022. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!