Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » McDonald's-ba diáként van...

McDonald's-ba diáként van lehetőség menni éttermi munkásnak. Szövetkezeten keresztül. Tapasztalatok érdekelnek, hogy milyen diákként a mekiben dolgozni?

Figyelt kérdés

(Hogyan telik egy nap? Van e szünet és ott lelehet-e ülni, több óra állás után? Lehet csak kasszázni vagy konyhán is vagyok és kasszában is? Stb...

19/F



2021. máj. 19. 19:46
 1/2 anonim válasza:
100%
Ha több, mint 6 órát dolgoztál aznap, 20 perc szünet illet meg. Ezt az időt nem fizetik ki, de ha akarod, ledolgozhatod a szünetedet. A szünetben leülhetsz az úgynevezett pihenőben, ehetsz-ihatsz. Szerintem megbeszélheted, hogy csak kasszáznál, mást nem szeretnél csinálni. De szeretik a Mekiben több "pályára" is betanítani a diákokat. Azt hiszem, minden kérdésedre válaszoltam, de szólj, ha valamit kifelejtettem. Az infók a saját munkaszerződésemből és az emlékeimből származnak. :)
2021. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. máj. 23. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!