Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » McDonalds nyári diákmunka...

McDonalds nyári diákmunka tapasztalatok/tanácsok?

16 éves vagyok és nyáron megyek 2 hónapra dolgozni a mekibe. Nem a belvárosban van, még Újpesttől kijjebb, gondolom nyugisabb. Heti 20 óra, 3 nap. Amúgy sincs most túl sok program a nyárra meg szeretnék pénzt gyűjteni későbbre. (nyelviskola, koncert, utazás) Legalább bele tudjak pótolni.

Hogy viszonyulnak az ilyen fiatal munkavállalókhoz?

Jövő héten megyek a mekibe először, valami felvételire, ott kb. mit várnak el, mi lesz?

Milyen feladatokat kapok majd ilyen fiatalon?

Nem vagyok egy nagyszájú, pattogós típus, új környezetben meg főleg inkább meghúzom magam és csinálom a dolgomat, ez jó, ugye? (Mármint nem túl jó ha az embert kiutálják a munkahelyén.)

500 ft-ot eléri a kézhez kapott órabér,ugye?

Mennyire rugalmasak a beosztással?

Tényleg bármit leírhattok őszintén, tapasztalatok, tanácsok, mit hogy és hogy ne,stb.

Előre is köszönöm:)

2015. jún. 2. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy jó barátom volt sokáig diákmunkás, az ő tapasztalatait írom le. Kasszázás, konyházás, takarítás. Ha fiú vagy és van arc szőrzeted, akkor legyél mindig borotvált. A munka sz*ar de ha jó a társaság akkor faszán el lehet lenni. A nettó minimál diákmunkás órabér most hirtelen nem tudom mennyi de 500Ft felett.
2015. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne menj, az egyik barátom ott volt, de azóta be se teszi oda a lábát...
2015. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Nem fognak egy újoncot heti 20 órában beosztani, hidd el tapasztalat.Nagyon keveset időt fogsz dolgozni,de az alatt az idő alatt tuti hogy le járod a lábad.

Nagyon nagyon sok buta szabályt kell betartani ez mellett, én nem szeretem.

De persze ezek csak az én személyesen tapasztalataim.

18/L

2015. jún. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Blaiseboy válasza:
Na mik a tapasztalataid? :D
2015. szept. 1. 12:23