Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek egy rossz főnök...

Szerintetek egy rossz főnök miatti tömeges felállás milyen hatással lesz a hivatalra, főnökre?

Figyelt kérdés

Egy 25 fős építés hatóságnál dolgozom, így is nagy a hiány mert szakma specifikus hatóság vagyunk, egy éve hirdetünk állást de semmi.....

Egy új vezető jött a hivatal élére, akit nem bìrunk, minden miatt ordibál, terrorizàl, azt hiszi ő az atyaúristen.

Jelenleg 11en gondolkodunk hogy egyszerre adjuk be a lemondást.


2022. ápr. 13. 13:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondok jobbat. Az én munkahelyemen 30-an mentek el egy decemberben. Nem okoskodás, hanem rendes felmondás.

Februárban én is beadtam, a 16-ik voltam azon a héten.

Annyi történt hogy aki ottmaradt, az most 3 ember munkáját végzi, mert felvételi egyhamar nem lesz, és ide amúgy sem gyurodtak sokan.

2022. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Senkise fog érdekelni. Meghirdetik a 11 munkahelyet vagy kihasználják az alkalmat egy kis költségcsökkentésre és a 11 pozióció feladatköreiből csinálnak 6-7 poziciót.
2022. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülni fog, hogy senkinek sem kell végkielégítést adni és boldogan feltölti az üres helyeket a saját embereivel.
2022. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Az a baj, sajnos sok helyen nem érik fel ésszel, hogy a vezetéssel van a baj, pláne állami szektorban. Az előző munkahelyemen egy egész részleg, köztük én is egyszerre felmondtunk, még tavaly, a megüresedett helyek egy harmadát töltötték fel, egy csomó feladatot a vezető visz, aki miatt eljöttünk, hibát hibára halmoz, ő mégis ott van még, pedig ez nem is állami szektor volt. Egy másik helyemen hatan mondtak fel próbaidő alatt sorban, mire rájöttek a felső vezetésben, hogy a területi vezetővel van baj.
2022. ápr. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt olyan részleg, ahol 4 kivétellel mind felmondott. Hoztak helyettük újakat, a főnök kiskedvenceit. Meg néhány helyet nem töltöttek fel. Ennyi, csak az ottmaradott dolgozók szívtak, nem a vezetés.
2022. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nálatok legalább páran összefogtatok. Én március közepén mondtam fel állami szektorban dolgozóként, mert a közvetlen felettesem vezetési stílusa az állandó kiabálás, leszidás, hibáztatás,megalázás, rettegésben tartás volt. És ráadásul ez nem volt titok ott, a többi kolléga, akik ott maradtak, hallgatva, magukban bosszankodva ugyan, sírva de tűri, tűri, nyilván a fizetés miatt, legalább van állásuk...
2022. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!