Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért csinálja ezt a fönököm...

Miért csinálja ezt a fönököm és mit tennétek a helyemben ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Külföldön dolgozom és két hétre mentünk volna haza szabira úgy gondoltam h én egyúttal felmondok TALÁN. Mondtam a főnöknek jöjjön el beszéljük meg a tovabbiakat nyugodtan . De nem jött el két alkalommal, plusz nem veszi fel a telefont nem ír vissza. Direkt húzza az időt. A férjemmel meg romlott a házasságom el akarok válni van egy közös gyerekünk. Megcsalt adtam neki vagy 100 esélyt nem változott egész nap fekszik telefonozik vagy szamitogepezik.Ha haza költözöm megint szegénységben fogunk élni a gyerekemmel, ha itt maradok akkor egyedül kellene végig csinálnom és nagyon nehéz lenne nyelvtudas nélkül de van munkahelyem viszont autó kellene és külön albérlet plusz óvoda. Óvodába beadtuk a jelentkezést de nem válaszoltak vissza.

#gyerek #albérlet #főnök #Meg romlott házasság
2022. ápr. 16. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Írásban kell felmondani. A többi lépésed attól függ, mi áll a szerződésedben.
2022. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem ez nem bejelentett munka, gyakorlatilag borítékolható, hogy a munkádra ő már nem számít, ha nem elérhető.

Neked kell tudni felmérni, hogy nyelvtudás nélkül kapsz -e másik állást, és kocsit, albérletet, óvodát tudsz -e fizetni, gondolom nem. Pont olyan szegénységben leszel kint, mint itthon, de minden segítség nélkül. Inkább a férjeddel kellene tisztázni, hogy mire számíthatsz tőle, ha jól keres itt jobban boldogulsz egy normálisabb gyerektartással, még ha nem is keresel annyit, mint kint.

2022. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3: Az aktuális szájhős fotelhuszárt hallhattuk! Tapsvihar.
2022. ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
most magadról beszélsz?
2022. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4: Nem. Volt itt egy komment, amelyben azt javasolták, hogy verje pofán, meg fejelje meg a főnököt, meg ilyenek. Már törölték.
2022. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Kár, pedig ezt kell csinálni. az erőszak megoldás.
2022. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6: Meg az eljárás, és esetleg még a börtön, ami utána rád vár?
2022. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
te vágod olyan szinten hülye vagy hogy már fáj :D de ok cj
2022. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett veled, kérdező?
2023. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!