Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Aludni sem tudok annyit agyalok rajt hogy mit csináljak!

Figyelt kérdés
Lassan 5 éve vagyok egy boltba eladó. Sajnos az óraszámunkat lecsökkentették,én 4 órás lettem. 70 ezer forint körül lesz a fizetésem.Ebbe már bent van a gyerek utáni 10 ezer ft. Maradjak itt vagy járjak be a szomszéd városba? Itt helyben vagyok,a városba meg buszozni kellene már és nem is tudom hogy mennyivel kerehetnék többet..max 20 ezerrel? Köszi
2018. ápr. 5. 11:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Van lidl tesco penny meg kisseb boltok is a városban..nem tudom hogy megérné e bejárni. De a 70 ezer forint meg olyan kevésnek tűnik.Ez a falu picike itt nincs lehetőség.
2018. ápr. 5. 11:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha támogatják a bejárásod a másik helyen, már megéri, hogy válts, mert így ingyen utaznál, több pénzért.
2018. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ott hány órában dolgoznál? A bérletet is kalkuláld...lehet keresnél 90 ezret és pl 10et elvisz a bérlet plusz több idő az utazás..akkor már csak 10el keresel többet mint most itt...neked kell tudnod, hogy hogy álltok anyagilag, mennyire kell a plusz pénz...én is most agyalok, hogy váltsak-e én is 4 órás vagyok de kedvezménnyel együtt 86ot keresek plusz juttatás/gyes lejárta után nem emeltek vissza/...munkahelyem maradna csak másik üzletükben 6órásba kb 1 óra lenne az út oda a mostani kb 20 perc, viszont bérletet ígyis úgyis vennem kell minden hónapban, mert most is busszal tudok bemenni dolgozni, viszont én nem 20al, hanem kb 40el kapnék többet és magasabb lenne a juttatásom nekem megéri többet utazni ennyiért...nem tudom neked milyen lehetőségeid vannak
2018. ápr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes szétnézni mindenképp. A LIDL-ben pl. sokkal jobban keresnek a pénztárosok.
2018. ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézzél körül, menj el néhány interjúra, az nem kerül semmibe. A tömegközlekedést sok munkahely 80-100%-ban támogatja, így elképzelhető, hogy simán megérné.
2018. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. ápr. 21. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!