Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet feldolgozni,...

Hogyan lehet feldolgozni, hogy szinte minden munkahelyről kicsináltak?

Figyelt kérdés
Nem voltak nívós beosztásaim, mégis mindenhonnan kitúrtak.:( Hogyan lehetne elkerülni a későbbiekben?

2022. ápr. 17. 09:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%

Akkor képezni kell nagad sajnos, h jobb munkákat kaphassál! Vagy ha úgy van, akkor költözni kell olyan helyre, ahol jobbak a lehetőségek.

Megszoksz vagy megszöksz.

2022. ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%
csak valamiből élni is kell.. így ezt könnyű mondanid e van rezsi is a világon. Engem nem érint ez csak egy példa volt.
2022. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
Hát minek hívogatnak bmikor? Ne hívjanak. Nem kell azért becsicskulni, mert szerinted ronda vagy. És menjél nyugodtan szabira, táppénzre, ne vedd fel a telefont. Az eddigi viselkedés nem vált be, most légy kicsit önző.
2022. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Volt olyan hely, ahol hónapokkal korábban figyelmeztettek mások, hogy a kis kollegina azzal henceg, kirúgat engem, vigyázzak vele, nagyon aljas! És olyan balga voltam, hogy nem kerestem munkát, hanem "megvártam", amíg elküldjenek. Igaz, leépítések történtek.
2022. ápr. 17. 10:59
 15/19 anonim ***** válasza:
7%
Mi az, hogy kirúgat? Milyen helyeken dolgoztál?
2022. ápr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Sajnos be kellett csicskulni, különben annyiba se vettek volna.:( Nagyon negatív dolgokat terjesztettek rólam. Ezért gondolkodom, hogy a környéken nem vállalok munkát, hanem az ország másik végében próbálom újrakezdeni, egy másik munkakörben, ahol talán a tudás is számít.
2022. ápr. 17. 11:10
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A gyakoris burokban él nem érti milyen ha a megélhetésért minden sz@rt el kell vállalni.
2022. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem se szeretnek a munkahelyemen.Én elvagyok magamnak,tudok beszelgetni is,a munkamat elvégzem,igaz nyalni nem tudok.De nálunk mindenki fúr mindenkit,főleg,ha fiatal vagy és szép.Kevés ember van,akivel tényleg kitudok jönni.Sajnos,ha nyomorultakkal vagy körülvéve,mindig ez lesz.Volt ilyan munkahelye,ahonnan mindenkit kipicsáztak,akit szerettek a gyerekek és jól vegezte a munkáját.A beosztás mindegy volt.Ez egy óvodában volt.
2022. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Olyan munkahelyeim voltak, ahonnan általában menekülnek az emberek. Mindig kitartottam a végsőkig. Ma már rájöttem, hogy senki nem köszöni meg az alázatot.:(
2022. ápr. 18. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!