Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudom feldolgozni a volt...

Nem tudom feldolgozni a volt munkahelyemen ert serelmeket, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Roviden vazolom a tortenteket:

-Precizen dolgoztam, nagyon sokat (semmi elismerest nem kaptam cserebe)

-Munkatarsam benyalta magat,ra nem vonatkozott semmilyen szabaly, holott alig dolgozott, raadasul a fonokot lehordta mindennek a hata mogott

-Keves fizetesre ra voltunk kenyszeritve


2015. dec. 27. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
kirúgtak?
2015. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Üdv a klubban!


Véletlen nem a szegedi Naturtexbe dolgoztál?

2015. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem ott dolgoztam.Nem rugtak ki, tettek olyat, amitol magamtol jottem el.
2015. dec. 28. 12:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy eljöttél! A múltat zárd le, oda többet nem mész, kész. Ne edd magad ezen!
2015. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
beszélgess erről olyan baráttal, aki megért, de nem elfogult. Azért is fontos, hogy feldolgozd, hogy ne hasson ki a következő munkahelyedre. pihend ki, kezeld ezt sportosabban, a legtöbb embert éri sérelem, megaláztatás igazságtalanul, te innen el tudtál szabadulni, ez önmagában siker. Nem a főnököd modja meg, hogy milyen ember vagy és mennyit érsz
2015. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor belépek én is a klubba. Jól dolgozom és a lelkemet is kiteszem, mégis olyanokat tartanak inkább, akik még az Excelhez sem értenek meg olyanokat írnak le: EgyeNlőre, utánna, Exell...Szécsényi, stb. Siralom... ☹
2017. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És természetesen nekem is fáj, hogy megkülönböztetések folynak, hiába kifelé az ellenkezőjét mutatom.
2017. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!