Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kirúgtak a munkahelyemről,...

Kirúgtak a munkahelyemről, nagyon szerettem ott, hogyan tudnám feldolgozni?

Figyelt kérdés

Sajnos létszámleépítés miatt csak engem küldtek el a munkahelyemről. Már 6 éve ott voltam, meg voltak velem elégedve, nagyon szerettem a munkatársaimat. Már-már első otthonom volt! Teljesen kivagyok, csak sírok. Mit fogok itthon csinálni??? Teljesen depressziós lettem, nem érdekel semmi. Remélem el fog múlni.

Volt már vki hasonló helyzetben?


2013. ápr. 4. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, sokszor voltam munkanélküli, de megedződtem. Fel a fejjel, ne sajnálgasd magad, heverd ki, és cselekedj!
2013. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, ilyen helyzetben vagyok, bár nem szerettem ott.


Én első körben pihentem. Aludtam sokat meg zenét hallgattam. Sétáltam, néztem ki a fejemből. Elkezdtem régi dolgokat kidobálni a lakásból, amiknek a kiválogatására eddig nem volt időm.

Hol jobb, hol szarabb kedvvel. Nem nagyon csináltam semmit, mert elég igazságtalannak éreztem a dolgot.

Aztán elmentem regisztrálni a munkaügyi központba.

A megtakarított pénzemből elutaztam vidékre, és nem vittem netet meg telefont se. Gondolkoztam, levegőztettem az agyamat.

Én is remélem, hogy elmúlik.

Jobbakat és kitartás!

2013. ápr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

köszönöm a tanácsodat. Én is így vagyok, néha jó kedvem van, de inkább nagyon szar... Nincs kedvem még semmihez. Nálunk is történtek "igazságtalanságok". Sajnos akik tényleg nem dolgoznak, max napi 3 órát, azok még mindig ott vannak.

2013. ápr. 7. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!