Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tehetném magam azon...

Hogyan tehetném magam azon túl, hogy az előző munkahelyen nem fogadtak be?

Figyelt kérdés

27 éves srác vagyok, nincsen senkim, magányos vagyok! :(


Az előző munkahelyemen sok nő volt, de nem fogadtak be, nagyon brutálisan bántak velem, egyszer tettlegességig is fajult a dolog.

3 hete annyira felhúztak, hogy kértem azonnal a munkaviszony megszüntetését.


Holnap kezdek egy új helyen, de az ott történt dolgok, az, hogy minden nő lenézett, bántott, fenyegettek, nagyon nagyon fájnak. Nem lett egy barátom se.


Hogyan tegyem túl magam? :'(



2022. ápr. 18. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj, de én nehezen tudom elhinni, hogy minden nő megalázz, megver( na ezt végképp nehéz elhinni) lenéz. Mindennek van oka. Az nem ok, ha azt mondod, hogy csúnya vagy kövér vagy. Rengeteg csűnya, kövér férfi kollégám van, de senkit nem néztünk, vagy aláztunk meg. Megverni meg pláne nem. Ha igaz amit írsz, akkor annak nagyon komoly oka van ha a nők ellenségesek.

Csak megjegyzem:Ha igaz a sztori, ahogy írod, hogy egyszer tettlegességig fajult, akkor nem kilépni kellett volna, hanem munkahelyen hivatalosan panaszt tenni bántalmazásért. Ezzel munkaügyi bírósághoz is fordulhattál volna.

2022. ápr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tettem is panaszt, nem csináltak Vele semmit, még neki adtak igazat!
2022. ápr. 18. 11:08
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom, ez valami gyár lehetett. Nekem is van konkrétan ebben tapaztalatom.
2022. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4-es jól írod...
2022. ápr. 18. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen kerültem egy gyárba. A kollégák közt volt egy nálam 8 évvel idősebb proli p*csa, meg egy ötvenes ronda dagadt nő. Ott tettek keresztbe, ahol tudtak. Kilesték, mi áll a fizetési papíromon, meg kavarásztak rólam hülyeségeket. Ja, és amikor együtt dolgoztunk, néha egészen lehetetlen dolgokba kötöttek bele, épp csak abba nem, hogy hogyan veszem a levegőt. És olyankor ordibáltak.

Amúgy protekcióval kerültem oda, régebben az öregem ott dolgozott, irodán, vezető beosztásban. És már emiatt eleve fújtak rám. Egy idő után elkezdtem visszaszólogatni, akkor némileg visszábbvettek, mert úgy már nem volt annyira élvezetes a szekálásom, hogy nem tűrök többé mindent csöndben. Valamint négyszemközt beszéltem a főnökkel, hogy amikor csak lehetséges, ne velük osszon be. Szerencsére belement.

2022. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
"27 éves srác vagyok, nincsen senkim, magányos vagyok! :(" Júj te szegény, akarod a hogy a barid legyek?
2022. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6os, miért gúnyolódsz?
2022. ápr. 18. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!