Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmennétek így egy másik...

Elmennétek így egy másik céghez próbanapra?

Figyelt kérdés
Több helyre is beadtam a jelentkezésem, és be is hívtak interjúra. "A" helyen jártam először, ahol megbeszéltünk egy időpontot próbanapra. Ez hamarosan következik, vacillálok, elmenjek-e. "B" helyen is voltam interjún, onnan azt a választ kaptam, hogy jövő héten talán kezdhetnék, de most nagyon elfoglaltak velem foglalkozni, majd hívnak még. Nem szeretnék inkorrekt lenni egyik munkáltatóval sem. De pancser sem, aki esetleg két szék közül a padlóra esik.

2022. ápr. 19. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék, ha alkalmaznának is, akkor is próbaidőre stb. Én 3 céghez néztem be munka keresés gyanánt. A legbarátságosabbat választottam, meg a 2. fizetés szempontjából.
2022. ápr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!