Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyiket válasszam? Többi lent..

Melyiket válasszam? Többi lent..

Figyelt kérdés
Adott egy új munkahely biztosnak mondható, viszont a munka nem komfortos, nagy elvárások, (nincs arányban a fizuval), nyomás alatt hibátlan munkát várnak, hosszútávon monoton. Több emberrel kell kommunikálnom, elég aprólékos, könnyű hibázni nagyon odafigyelős. Kiszámítható,csaladbaratabb.A másik egy régi ahova mondhatni (bármikor) vissza lehetne menni, ehhez képest bizonytalanabb, a munkát magabiztosan végeztem, nem szóltak ha vki hibázott, elnezobb hely. Mindkettő felelősségteljes egyébként, másképpen. Őrlődöm, nem tudok dönteni. Nem szerettem volna visszafelé menni, most volt lehetőségem váltani, később ilyen munkára nem lenne már lehetőség. Ti hogy döntenetek?

#Új vagy régi munkahely
2022. ápr. 22. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
3. munkahely
2022. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az most nem játszik.
2022. ápr. 22. 18:54
 3/14 anonim ***** válasza:
En a regebbi munkahelyeimre soha nem mennek vissza hiszen azert jottem el onnan mert szar volt
2022. ápr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az új munkahelyre sem mennék a hozzáállás miatt, de az még mindig kevésbé rossz, mint visszamenni egy régi munkahelyre szerintem. Aztán váltanék, ha tényleg olyan elviselhetetlen a légkör. Nem lehet, hogy akitöl ezeket az infókat kaptad rohadt szarul dolgozik és ezért éli mrg úgy, hogy állandóan javítgatják meg kötekszenek vele?
2022. ápr. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
En sem mentem vissza soha.
2022. ápr. 23. 09:51
 6/14 A kérdező kommentje:
Milyen infó? Már ott vagyok es nem tetszik a munka, túl nagy elvárások vannak. A légkör jó.
2022. ápr. 23. 09:54
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt érzem hogy ezt a munkát hosszútávon nem tudnám csinálni, nagyon monoton, ebből fakadóan könnyű hibázni amit szóvá is tesznek. A társaság jó azzal nincs gond.
2022. ápr. 23. 10:01
 8/14 anonim ***** válasza:
Majd megszokod, majd belejössz. Ha nagyon monoton akkor csak bele kell szokni és nem fogsz hibázni
2022. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tul nagy elvárások kevés pénzért. A régi helyen több volt a fizu vmivel, de a midő hosszabb volt. Most lenne lehetőségem visszamenni oda amikre gyakorlatilag a covid óta várok. (cégen belül)
2022. ápr. 23. 10:40
 10/14 A kérdező kommentje:
Ismerem magam a nagyon aprólékos munka nrm az erősségem ezért nem akarom erőltetni.
2022. ápr. 23. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!