Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan találhatnék munkát?...

Hogyan találhatnék munkát? Így felvesznek bárhova is?

Figyelt kérdés

Hol találok olyan ügynökséget akiknek le tudom írni a helyzetem, és keresnének nekem munkát? Létezik ilyen? Ha igen, megéri ilyent keresni?

Illetve nem találok munkát a környéken, érettségit most teszem, (estin) van diákom/minden egyéb papír ami szükséges, így ha ezt beírom az önéletrajzomba azt figyelembe veszik? Vagy kukázzák egyből?(( Ha feltétel az érettségi))Nagyon szeretnék dolgozni, kitanulnék én bármit, de az érettségi még egy év mire leteszem... tanácstalan vagyok.



2022. ápr. 26. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Miért ügynökség? Miért nem te keresel? Érettségi szinte sehol nem kell.
2022. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Diákmunkára nem kell ügynökség, sem érettségi, te is tudsz keresni
2022. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# hát sajnos felénk mégsem találok érettségi nélkülit.


2# nem diákmunka kellene hanem rendes 8 órás.

2022. ápr. 26. 13:45
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Tehát a valóságban 8 általánosod van, ne szépítsük!

Az érettségig 1 év múlva lesz (vagy nem lesz meg), arra nem hivatkozhatsz sajnos.

Akkor ezzel a feltétellel milyen munkát képzelsz magadnak?

Vannak az operátori állások, árufeltöltő, betanított és segédmunkák.

Ezeket meg dögivel találsz, bárhol az országban.

Határ menti zsákfaluból is hordják a cégek busszal gyártósorra az embereket, ezt családi példából tudom.

2022. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!