Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezhet olyan, hogy valakit...

Létezhet olyan, hogy valakit sehova sem vesznek fel? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mi van, ha még egy olyan betanított munkára sem vesznek fel valakit, amit még egy szellemi fogyatékos is el tud végezni? Létezhet, hogy valamiféle tiltólistára tegyenek fel egy személyt úgy, hogy nincs benne a bűnözői adatbázisban?

2022. ápr. 26. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem igazán van ilyen, szerintem aki nagyon akar dolgozni az talál munkát, pénzt keresni már sokkal nehezebb :D...
2022. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem max ha kis faluban lakik és csak ott keress munkát. Szerintem telefonos értékesítőnek bárkit felvesznek. Takarítókból is hiány van, illetve eladók, vendéglátók, segédmunkásokból is. Ha mégsem találsz munkát akkor oktatás, szakma tanulása segíthet.
2022. ápr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan van, hogy sok helyre beadod az önéletrajzodat, és a többség még csak vissza sem jelez. Olyan is van, hogy hetekig, hónapokig egyáltalán nincs semmi kilátásban. Olyan nincs, hogy soha az életben nem fognak felvenni sehova.
2022. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1# Nem igazán értem. Ha valaki talál munkát akkor vmennyi keresetének kellene lennie.
2022. ápr. 26. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
úgy, hogy ezeket a munkákat alul fizetik, és lakhatásra se elég
2022. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig kel probálkozni amig lesz valami de maradni nehéz a mai világba egy helyen is.Föleg az itteni sógor koma rendszer miatt.Ha te az utcárol mész be esélyed sincs munkára mert ki néznek.Ez olyan mint az ár stop sehol nincs máshol rendes fizetések vannak itt idéglenes megoldások ami régen se müködöt.De az itteni emberek semmiböl se tanulnak.
2022. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van olyan, hogy lista! A környékünkön az országgyűlési képviselő megrendelésére készül...:(
2022. ápr. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!