Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a kereskedelmben iszonyatos...

Ha a kereskedelmben iszonyatos a munkaerőhiány és az ember egyik napról a másikra bármikor válthat el tud helyezkedni hogy létezhetnek csaló munkáltatók?

Figyelt kérdés

Csak én nem tudom összerakni a képletet.

A ker dolgozók szakszerv elnöke elmondja


- hatalmas a hiány, több tízezer ember fel tudna szívni a kereskedelem

- aki nem elégedett a heléyvel akár máról holnapra találhatr új helyet, annyi helyre kell az ember


- ugyanakkor továbbra is magas a csaló, simlizó munkáltatók aránya



én ezt nem értem. Hát ha nekem van egy cégem, amely cégnek a működése az emberektől függ (van-e melósom) és eleve hiányterület és tudom azt hogy ha csak rosszul nézel a melósomra ő kalap kabát és másnap máshol kezd-akkor hogy merhetek csalni?


Hát nem fél az a cégvezető hogy csak, és máról holnapra a fél banda otthagyja őt így a karácsonyi roham idején és becsukhatja a boltot?


Nem értem!! Csalni ott lehet ahol bőven van ember és ahova bármikor leakasztok új munkaerőt.

De itt nem ez a helyzet!


2021. dec. 5. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

" ugyanakkor továbbra is magas a csaló, simlizó munkáltatók aránya"


Nem fizet utánad, stb.

2021. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Otthagyják a csalókat is egy idő után. Csak mindig vannak olyanok, akik nem mernek váltani, van valami előnye a dolognak számukra (nagyon közel van), családtagnak vagy maguknak dolgoznak, esetleg többet fizet.
2021. dec. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első szakmám ez volt, és nem a munkaerővel van baj, hanem, hogy kevesebb emberrel is működik a rendszer, ezért nem veszenek fel többet a legtöbb helyen, bár ez szopás a dolgozónak, de ha nem tetszik neki már megvan a következő a helyére.
2021. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!