Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert nem hivnak vissza...

Miert nem hivnak vissza sehonnan csinos szep 23 eves lanykent? Semennyi onzbizalmam nincs mar...

Figyelt kérdés

Masok azt monjdak csinos vagyok es szep. Sok helyre elmegyek ahova pultost vagy felszolgalot keresnek, kis beszelgetes utan vegul elkerik a szamom es ennyi...soha nem hivnak. Pedig mar direkt megfigyelem az ott dolgozokat, van egy par igenytelen is..es olyan rosszul esik ha egy igenytelen not felvesznek, mi az amiert engem nem?

Tapasztalatom is van.

Es annyira elkeserit meg minden ombizalmam elveszi. Ma egy helyen egy indorito 50es asszony volt a pultos, nem vennék tole enni eskuszom. Es ot felveszik? Bennem mi olyan nagy hiba van hogy ha még egy olyat is felvesznek engem nem?


2022. ápr. 28. 00:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
A kérdésedből is látszik, hogy ostoba és felszínes vagy, mint a föld. Szerintem attól félnek, hogy ha valaki készpénzzel fizetne, azt se tudnád kiszámolni, mennyi a visszajáró és csak az nem húzna le, aki nem akarna.
2022. ápr. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Annyira csak nem vagyok ostoba ha dolgoztam mar 5 helyen pultoskent

De biztos te is undorito no vagy mint amit emlitettem. Megbantottalak? Hoppa

Na hello

2022. ápr. 28. 01:07
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Süt belőled a rosszindulat, de nagyon.
2022. ápr. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Te nagyon buta vagy, basszus. xD Nem azért fognak felvenni, mert szép vagy, hanem mert képes vagy elvégezni azokat a feladatokat az aktuális tulaj elvárásainak megfelelően, amik nagyobb tudást és talpraesettséget igényelnek, mint cukin mosolyogni.


Lehet, hogy a többi jelentkezőhöz képest nem vagy elég gyors, nem elég jó az állóképességed, a memóriád, lehet, hogy nem illesz bele a csapatba a személyiségeddel, nem elég jók a csapatmunkához szükséges készségeid, hogy valamit máshogy csinálsz, mint ahogy azon a helyen szokás. Talán volt előtted vagy utánad jobb jelentkező.


Ha ilyen felszínes, leereszkedő a mentalitásod, akkor tarthatott attól is, hogy nem fogsz megfelelően viselkedni a vendégekkel sem. Nincs olyan hülye vállalkozó, aki állandó konfliktusforrást és panaszáradatot akar a nyakába, ha van olyan jelölt is, aki nem primadonnáskodik. És ne mondd, hogy ott nem ilyen voltál meg, hogy munka közben is más vagy, mert egy ennyire kivagyi, hisztis stílust, nem lehet csak úgy a szögre akasztani. :P Az előző válaszoló nem az egócskádat simogatta, és máris lenyelted keresztben. Ilyet szolgáltató iparban nem engedhetsz meg magadnak, ha melót akarsz. Rengeteg az irritáló, idióta vendég, akinek nyelni kell, és még meg kell köszönni neki az idiótaságát, mert nektek abból van bevételetek; a vendég a mindenható isten, akinek mindig igaza van, akkor is ha öreg és ronda. Te meg elvárnád, hogy mindenki hanyatt vágja magát a csini pofidtól.


Az meg nem jelent semmit, hogy hány helyen dolgoztál pultosként, hanem, hogy mennyi ideig álltál alkalmazásban, és végül miért szűnt meg a munkaviszony. Konyhai kisegítők közül is a legtöbb bejárta a város összes éttermét, pont azért, mert lassú, lusta, összeférhetetlen, a fizikai kapacitása meg nullához konvergál.


Ha egyik helyre sem kellesz, akkor talán, de csak talán megeshet, hogy nem mindenki más a hülye, és te vagy a bajba jutott Hófehérke, akinek egy világ irigy a szépségére.

2022. ápr. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem kellesz sehová, mert egy hulladék retek vagy, és egy főnök sem akar ilyen alkalmazottal égni.
2022. ápr. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Azért az elég aljas és buta mondat, hogy az "undorító, 50es asszonytól" nem vennél enni.


Mégiscsak a kaja számít, tökmindegy, hogy egy cicababa árulja-e, ha az étel nem tetszik. Sőt: gyanús, ha egy finnyás modell méricskéli a krumplifőzeléket.


Ha ugyanezt az arrogáns jócsaj stílust adtad be a munkakereséskor, akkor ne csodálkozz, ha nem hívnak.

2022. ápr. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
És még ez mártírkodik, hogy oda az önbizalma a visszautasítástól, mikor csak a mostani aranyköpéseiben rejlő nárcizmust eloszthatná egymás között testvériesen az egész angol királyi család. Egy kényes pcsa vagy. :P Láttak már ilyenből egy falkányit is, nem lesznek lenyűgözve.
2022. ápr. 28. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Már 5 helyen voltál pultos- és ez olyan nagy dicsőség hogy sehol sem tudtál megmaradni hosszú távon? Ez is szempont ám egy állásintrrjún
2022. ápr. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Ez is csak egy provokatív kamu-kérdés, megfogalmazásból (is) látszik.
2022. ápr. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez a mentalitás tükröződik rólad az állásinterjúkon is, akkor nem csoda, hogy nem vesznek fel sehova.
2022. ápr. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!