Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a helyemben,...

Mit tennétek a helyemben, összetett probléma?

Figyelt kérdés
Adminisztratív munkakörben dolgozom, az utóbbi időben hatványozottan több a feladatom, mindenfélét a nyakamba varrnak. Tudom, most jön majd, hogy "ez a titkárnő sorsa és ha nem tetszik, majd más szívesen jön a helyemre, meg hogy más helyen is így van..." Igazából nem is emiatt írok, hanem mert, mire hazaérek, hulla vagyok, tehát második munkát nem bírok vállalni. Viszont a fizetésemből nem bírok egyről a kettőre jutni. Albérletben lakom a párommal, ő is dolgozik becsülettel, sokszor hétvégén is és én is. Mégis, egyszerűen annyi az életünk, hogy bemegyünk dolgozni és hazamegyünk kb. aludni. És sem házunk, sem autónk, semmink sincs. Érdemes egyáltalán így élni? Ha még egy egyszerű, rbnb-ben eltöltött nyaraláshoz is spórolgatni kell? Mit tehetünk? Költözzünk el másik városba? De ott még drágábbak az albérletek. Ráadásul mostmár szeretnék egy helyben maradni, mert nem túl jó előről belekezdeni egy munkahelyen a munkába. Vagy tanuljak ki egy szakmát és hagyjam ott ezt a területet? A főnököm kerek perec megmondta, hogy ők nem szoktak túl sokat fizetni egy asszisztensnek...elhiszem, de minden drágul és én is szeretnék végre élni. Teljesen kivagyok, hogy ennyi az életem, hogy csak dolgozom, de haladni nem haladok, pedig nem élünk nagy lábon, sőt.
2022. ápr. 28. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

"Vagy tanuljak ki egy szakmát és hagyjam ott ezt a területet?"


Igen, ez a megoldás. Az asszisztenseket sehol sem fizetik meg, meghát na, azért ez akkor is egy betanított munkakör, minimális elvárásokkal.


Az viszont nem normális, hogy ebben a munkakörben ennyire elfáradsz.

2022. ápr. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ajánlom ezt a cikket, meg ami innen van linkelve:


[link]

2022. ápr. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miert ne fardhatna el? Ha egesz nap koncentralnia kell, akkor kimerulhet mentalisan. Az is faradtsag, nem csak a fizikai.


Kepezd magad tovabb es valts nunkahelyet!

2022. ápr. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben másik munkát keresnék, akár ugyanannyi bérért, csak ne kelljen megszakadni minden nap. Volt ilyen munkahelyem, ahol már reggel láttam, hogy nem tudom befejezni az aznapi feladataimat, ami iszonyat pusztító, bele is betegedtem.
2022. ápr. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért ez korántsem betanított munka...nem úgy vagyok, hogy pár dologból van sok, hanem sokféle feladatból van sok és nem is gondolnám, hogy egyszerű asszisztensi munkakörbe tartoznának ezek, csak mivel nincs aki megcsinálja, ezért marad rám.
2022. ápr. 28. 07:51
 6/7 A kérdező kommentje:
2-es. Mi sajnos közösen maximum százezer forintot tudunk félre tenni, amivel - ha ezt tényleg minden hónapban tartjuk - alig egymillió forintot gyűjtünk egy év alatt, ami egy ház foglalójához sem elég.
2022. ápr. 28. 07:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezzel sajnos sokan vannak így, lehetőségek:

1. Munkahelyet váltasz, hátha máshol jobban fizetnek

2. Kitanulsz valamit, amit jobban fizetnek

3. Elköltözöl oda, ahol jobban fizetnek (Budapest, nyugati határ, külföld)

2022. ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!