Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnököm állandóan hazavisz?...

Főnököm állandóan hazavisz? Hogy mondjam meg neki, hogy ne?!?!

Figyelt kérdés
Főleg, ha esik, akkor érzi kötelességének, hogy ne ázzak meg. Amikor mondtam, hogy de én hazagyalogolok, városon belül vagyunk és maradjunk a hivatalos keretek között, akkor megsértődött és bunkózott, mert ő a főnök.

2022. ápr. 28. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

De most nekdd miért nem jó, hogy elvisz? Szerintem tök rendes tőle, ha minden hátsó szándék nélkül teszi.

Egyébként kamuzd be, hogy még máshova is mész munka után, vagy hogy egyik ismerősöd jön ma érted..stb...

2022. ápr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy köszönöd, de nem mész még haza, mert találkozol valakivel.
2022. ápr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert nem minden hátsó szándék nélkül teszi
2022. ápr. 28. 09:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha hátsó szándéka van, akkor mondd neki, hogy jött érted a barátod. És ha nincs barátod, akkor kérd meg egy férfi ismerősödet, hogy menjen érted.

Párszor megcsinálod ez, akkor tuti leszáll rólad :)

2022. ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindketten családosak vagyunk, nem érti.
2022. ápr. 28. 09:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

De mit jelent ez esetben a hátsó szándék? Mit takar pontosan?


Mert amíg ez nem derül ki, addig max annyi jön le a kérdésből, hogy van egy jóindulatú, udvarias főnököd, aki tekintettel van az alkalmazottjaira munkán kívül is. Abban, hogy hazavisz autóval, hogy esőben ne gyalogolj, vagy felajánlja még alapvetően nem kéne semmi problémának lenni.


Persze lehet, hogy teljesen más a történet, de akkor ezt kérlek írd le, mert ennek híján nem tudunk megfelelő választ adni a kérdésre.

2022. ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem akarod? Én örülnék neki.
2022. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, ő meg férfi. Nem akarok a lekötelezettje lenni. Sem szorosabb viszonyt.
2022. ápr. 28. 12:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg csak annyii, hogy köszönöd szépen a jóinduulatát hozzád, de nem szeretnéd igénybe venni tovább ezt a lehetőséget. A továbbiakban is ugyanolyan munkatársa szeretnél maradni, mint eddig.
2022. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Hazavisz? Addig nincs ezzel baj, míg meg nem kérdi, hogy hozzád, vagy hozzám?
2022. ápr. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!