Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan kollégákról, akik állandóan ugyanazokat a poénokat sütik el?

Figyelt kérdés

Elsősorban dolgozni járok a munkahelyre, de nem vagyok egy sült hal, a poénkodást díjazom, feltéve, hogy nem gusztustalan, alpári vagy paraszt poén. De még ha kultúrált is, az baromira tud irritálni, amikor valakitől ugyanazt már minimum tizedjére hallom. Jó, van hogy valakinek nem egy hanem 3-4 féle poénja van, de akkor is alapjában véve ezeket váltogatja ismétlődően. És nekem ugyanúgy vigyorognom kéne rajtuk. Ha megjegyzném, hogy kitalálhatna végre valami mást, tuti én lennék a bunkó.

Nektek mi a véleményetek?



2022. márc. 13. 08:36
 1/6 Humor Herold ***** válasza:
94%

Mikor belekezd ugyanabba a poénjába, akkor szólj közbe és fejezd be te a poénját, ahogy ő szokta. Jelezvén hogy már kívülről fújod.

Vicces lesz.Neki lehet nem annyira :)

2022. márc. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiakadt a lemez.
2022. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is marha irritáló. De ne nevess rajta, ha unalmas, felesleges megjátszanod magad.
2022. márc. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3: Erre megkérdik: Mú újság? Minden oké veled?
2022. márc. 13. 09:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Legalabb vannak mindig uj emberek is, akik meg max ketszer hallottak?
2022. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nevess erőltetetten rajta "Háháháhbruhhahahaaaa" talán leesik nekik.

Amúgy velem mindig az volt,ha elmondtak egy szr viccet és nem nevettem,akkor meg voltak győződve róla,hogy nem értem:D

2022. márc. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!