Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik volt a legfárasztóbb/le...

Melyik volt a legfárasztóbb/legrosszabb munkád eddig?

Figyelt kérdés
Hány órában, mit csináltál, legalább méltányosan honorálták e?

2022. ápr. 28. 17:59
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Nekem a mostani a legrosszabb időbeosztású, hosszú monoton állómunka.

Gyárban, 2 műszakban napi 10 óra 10 egymást követő nap 04:00-14:00-ig.Utána 5 nap pihi, aztán megint 10 nap nap egymás után 14:00-24:00.

Monoton, unalmas egy meló, büdös olajszag van, és hangos is, zúgnak a gépek. Legalább korrektül fizet, külföldön van.

2022. ápr. 28. 18:03
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

10-12 órában, pincér voltam.


Nem honorálták semmivel, és örülök hogy nem húztam le éveket benne, 4 órás bejelentés, hétvégén munka, saját kocsival bejárás ugyanazért a pénzért mint amit egy gyárban 2 műszakban keresel.

2022. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsétteremben.


Papíron 8 órábab, gyakorlatban 12-ben.


Mindent.


Nem.

2022. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi után napi 16 órában, 6 ezer forintos napidíjjal konyhai kisegítő, szakácssegéd voltam egy étteremben.

3 hónapig bírtam, végül a szervezetem kiáltott tűzszünetért és az orvos nem engedett dolgozni menni. Munkabaleset miatt maradandó testi károm is lett, illetve egyszer a fáradtság miatt balesetem is volt hazafelé autóval (a munkáltatóm kijött, lefotózta az összetört autóm, majd másnap röhögve mutogatta körbe a többieknek).


Utána szintén volt egy "nehezebb" munka, futárként 13 órát dolgoztam naponta. Mondjuk ott a fizu nagyon jó volt, és imádtam is a munkát. Nem tűnt fel az óraszám, csak hogy máris vége a napnak. Ezt csak úgy megemlítem, hogy nehéz munka volt, fárasztó, de nagyon szerettem.


Most nem mondhatom el hogy hol dolgozok, mert akkor nem írhatnám le, hogy mennyit keresek. 150 ezret viszek haza, itt csak 12 óra van, de múlt héten pl előfordult, hogy 22 órát kellett lenni.

Munka van ünnepnap, szenteste, hétvégén, éjszaka is. Állami cég.

Szeretem a munkát, bár sokan utálják. Bár a kollégák inkább a céget meg a vezetőket nem szeretik, amit meg tudok érteni valahol.

De ez még mindig lightosabb mint a futár, viszont nagy az emberen a felelősség. Akarom mondani KRVA NAGY. 150-ért..

2022. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Pizzériában probaido ingyen konyhai kisegítés, almapucolás, rászáradt pizza súrolása a fali csemoékről, padlóról meg minden sz.rt megcsinaltattak velem.

Másnap nem bírtam felkelni az ágyból. Azaz 1 napot dolgoztam.

2022. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
*csempékről
2022. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Éttermi mosogatás délelőtt 11-től éjfélig mindössze 1 db félórás kajaszünettel. Egyszer baleset is ért a fáradtságtól.
2022. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján úgy hiszem, a vendéglátás nyert :D
2022. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Uh hát durva mik vannak. Kitartást mindenkinek!
2022. ápr. 28. 19:17
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
Köszönjük szépen! :D Egy jómódú házastárssal valóban könnyebb lenne.
2022. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!