Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Feladnád a kényelmes életed,...

Feladnád a kényelmes életed, hogy később jobb legyen?

Figyelt kérdés

Jelenleg a szülői házamban lakunk a párommal. Anyukám az élettársánál, szóval sokat nem zavarjuk egymást, de nyilván mi is szeretnénk majd saját lakást ami nem osztódik 3 fele a testvérek miatt mint ez.


Kb két éve fogtam bele saját vállalkozásba, jelenleg elég jól megy, de nem tudok annyit gyűjteni amennyit szeretnék és ennél nagyobb nyereség már nemigen lesz.

Kölcsönbe nem szeretnénk bele ugrani ezért azon gondolkodunk, hogy külföldre menjünk dolgozni pár évet amíg többet gyűjtünk és saját lakást tudunk venni.

Viszont itt mindent megszoktunk már, kényelmes, nyugodt életünk van , családhoz- barátokhoz közel , a munka amit vállalnánk elég nehéz lenne, kényelmetlen körülmények között , viszont anyagilag többet nyújtana.

Megéri pár évet feláldozni a fiatalságból, hogy könnyebb legYen aztán? Tudom, hogy mindenkinek más az élete, de tapasztalatokra kiváncsi vagyok .

25 n


2022. ápr. 28. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
igen
2022. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze. Errol szol az elet. Elhagyod a feszket es megkuzdesz a sikerer
2022. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem látsz más opciót, akkor szerintem menni kell, de én azért egy ilyen lépést tényleg csak akkor húznék meg ha minden kötél szakad. Ez komoly döntés
2022. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen
2022. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy kint mi vár. Ha kb mosogatni mennétek nap 12 órában 3 évet szenvedni, akkor nem biztos, hogy megtenném. Ti szeretitek itt is, ezért biztos honvágyatok is lenne. A vállalkozást meg tudnád tartani, vagy fel kéne adnod? Nem tudnád bővíteni a vállalkozást sehogy, vagy még egyet indítani? Itthon semmilyen lakás nem jönne ki? Akár kevésbé felkapott helyen pl.


Ne érts félre tök jó dolog kint dolgozni, de nekem úgy tűnik, hogy igazából nem akarsz menni.

2022. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!