Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nézik ki az olyat aki a...

Miért nézik ki az olyat aki a munkahelyére dolgozni jár, nem pedig haverkodni, pletykálni és a magánéletét sem ossza meg a kollegáival?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 29. 17:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
Nem nezik ki, csak akkor ha nebancsviragkent viselkedik es a munkan kivul 2 ertelmes szot nem lehet vele valtani. Ha nem birod az embereket, keress olyan munkat ahol nem kell senkivel talalkozni.
2022. ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de elég unalmas, hogy nem képesek a saját nyomorult életükkel foglalkozni.
2022. ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Pont erről beszélek, a hozzászólásod az élő példája.
2022. ápr. 29. 18:04
 4/18 A kérdező kommentje:
1#-nek szól amit írtam
2022. ápr. 29. 18:05
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
Lepontozhatsz, de ettol meg mindenki utalja a biorobotokat: bejon, dolgozik, ebedel, dolgozik, hazamegy. A pletykalkodas, harom oras cigiszunet a masik veglet, de nyilvan van a ketto kozott atmenet. Neked ugy latszik csak a szelsosegek mennek...
2022. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi. Ezzel sajna úgysem lehet mit kezdeni.

Sosem értettem mit is kéne beszélgetni munkán kívül. Az ilyen embereknek nincs életük, ezért élnek a munkahelyen, fáj nekik, hogy más nem kíváncsi rájuk.

Biztos az első is ilyen. Elő akarná adni az élettörténetét de sajna a kutyát sem érdekli és azzal kompenzálja, hogy nagymenőzik "Ha nem birod az embereket, keress olyan munkat ahol nem kell senkivel talalkozni." szöveggel. Nagyon menő :) Most aztán nagyot szólt :)

Fogd fel úgy, hogy ezek az emberek csak ideiglenes személyek az életedben, miután te már nem dolgozol velük, folytathatják a rém izgalmas eszmecserét a dögunalmas életükről :)

Általában az ilyen megkeseredett energiavempírokra jellemző ez a viselkedés.

Hidd el tapasztalat. De csak lesz majd olyan hely ahol te is szívesen társalogsz mert értelmesek az emberek.

2022. ápr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%
Én ilyen vagyok, és nem néznek ki. Sőt, kifejezetten szeretnek. Nem ez az egyetlen paramétere annak, hogy a munkatársaid hogy viszonyulnak hozzád.
2022. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

"ettol meg mindenki utalja a biorobotokat: bejon, dolgozik, ebedel, dolgozik, hazamegy."


A valagadat nem kéne, hogy kinyalják a kollégáid esetleg :D

2022. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15%

Fuhhh de gyulolnem ha ilyenekkel kene egyutt melozni... Az fel se merul bennetek, hogy ha nem is muszaj mindent kiteregetni, de egy munkahelyen belefer ha egy kave mellett pl. a gyerekek iskolajarol is szo van? Hogy lattam egy jo sorozatot es hatha mast is erdekel? Hogy a kollega ur uj autojat csak lemegyunk mar mind a hatan megnezni a melygarazsban?


Aki alapjaban veve gyuloli a munkahelyet, a kollegait emberszamba se veszi, az nyomja ezeket a suket dumakat hogy 'ideiglenes' emberek. Bohocok vagytok ti, szociofobias befordult nyomorultak.

2022. ápr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztos is akinek nincs gyereke azt nagyon fogja érdekelni a gyerekeid iskolája.

Te vagy egy nyomorult mert itt kapod az infartkust mindjárt. Gondolom az életben sem kíváncsi rád senki és itt kell pattognod mert máshol nem tudsz.

Amúgy meg nem minden munkahelyen van idő kávézgatni meg kocsit nézegetni, hol élsz te vadmarha?

Téged is ugyanúgy utálnak azok akik már unják az idióta fajtádat.

2022. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!