Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelyet tudnék...

Milyen munkahelyet tudnék találni ezekkel a feltételekkel?

Figyelt kérdés

- Ami a legfontosabb, hogy minden hétfőn 16-ra pszichológushoz kell mennem, illetve néhány hónapon belül elkezdődik majd a csoportterápia is, arra is heti egyszer, fix időpontban kell majd mennem. Ezen kívül havi egyszer pszichiáterhez és fogorvoshoz is kell mennem.

- Ne legyen párom beosztásával teljesen ellentétes (Nincs fix beosztása, változó időpontokban dolgozik, kivéve éjszaka, szóval éjszakás munka is kizárva).

- Ne minimálbér és hasonló legyen a fizetés, hanem meg tudjak élni belőle. Nincsenek irreális elvárásaim, hiába örülnék egy kifejezetten jó fizetésnek, megelékszem egy átlagossal is.

- Budapesten.

- Jogsim és angol tudásom van csak, semmilyen végzettségem sincs.


Leginkább az első szempont miatt félek, hogy nem találnék semmit, pedig az a legfontosabb. Illetve azt se tudom, hogy melyikkel járnék jobban egy állásinterjún, ha elmondanám az igazat, vagy ha csak annyit mondanék, hogy "dolgom van".



2022. ápr. 30. 15:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Üzletkötő,rugalmas beosztásban.

Mondjuk én nem kezdeném az állásinterjút azzal,hogy pszichológushoz,pszichiáterek meg csoportfoglalkozásra kell járnom/szeretnél majd járni.

2022. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Maximum adminisztrációs munkákra tudsz menni állandó délelöttös beosztásba. Esetleg eladónak valami üzletbe de kétlem hogy ilyen helyeken minimálbérnél többet fogsz keresni.

Ha jogsid van akkor még elgondolkodhatsz a futárkodáson akár étel, akár csomagfutár is lehetsz. Esetleg Unix vagy Bárdinál alkatrész futár. Mondjuk az ilyen munkakörökben többnyire 7-16 óráig kell nyomnod vagy tovább esetleg.

2022. ápr. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%

Realizmus, nem alázás!


Te valami álomvilágban élsz.


Adott egy mentálisan beteg, képzetlen személy, azaz: TE.

És még normális fizut is akarsz, de semmi éjszakai meg hétvégi melót.


Normális helyre még portásnak sem kellesz.

2022. ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Üzletkötő az nagyon nem én vagyok, nagyon nem lennék rá alkalmas, nem véletlenül járok pszichológushoz.


Voltam már Netpincér futár, de kocsival semmiképpen se csinálnám újra. Biciklivel szeretném, de a hülye törvények miatt 2 évig nem lehetek újra katás... Az Unixon én is gondolkoztam, de igen, azzal meg a beosztás a baj... :(

2022. ápr. 30. 16:25
 5/16 A kérdező kommentje:
#3: Tisztában vagyok vele, hogy nem kellek senkinek és semmire se vagyok jó, egyedül a párom miatt nem próbálok meg mégegyszer öngyilkos lenni. Így viszont valamiből fizetnem kell az albérletet meg a kaját, és félrerakni se ártana. Elnézést, hogy próbálok minimálbérnél többet fizető munkát keresni, mert abból ez nem valósítható meg. Még az az egy szerencsém van, hogy legalább a pszichológust apám fizeti.
2022. ápr. 30. 16:28
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyébként most nézem, hogy arra nem is reagáltam, hogy "semmi hétvégi meló".Bemásolnád kérlek, hogy mikor írtam én ilyet? :) Csak az éjszakait írtam, hogy biztosan nem, mivel akkor párommal elkerülnénk egymást, amiből meg az következne, hogy súlyosbodnának a mentális szarságaim.
2022. ápr. 30. 16:30
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Esetleg olyan boltban eladó ami korán reggel nyit és állandóan délelőttös lennél illetve betanított jellegű adminisztrációs/"irodai" munka de oda állítólag rengeteg jelentkező van és egyik sem keres sokkal minimálbér fölött(ha fölötte egyáltalán)

Sajnos végzettség vagy tudás nélkül gyakorlatilag a legszrabb,legkevésbé megbecsült állások közül válogathatsz,hosszútávon mindenképpen tanulj valamit mert így mindig a munkaerőpiac alján leszel.

2022. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
POSTA. Sima kézbesítő.
2022. ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
10%

Szoftvertesztelést meg lehet tanulni pár hónap alatt.

Legtöbb helyen rugalmas a munkaidő és van ahol napi 6 órás munkára vagy heti 3 nap otthoni munkavégzésre is nyitottak.

2022. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Részmunkaidős árufeltöltő.
2022. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!