Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak most?

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Egy kis kajáldában dolgoztam 1 évig,a főnököm meg én,ketten voltunk állandóan. Mindig ugrottam amikor fütyült,minden ünnepnapkor, hosszú hétvégén ott voltam. Senki nem volt nyitva, csak mi, mivel a főnöknek se kutyája se macskája, ő megmondta utál otthon lenni, ezért dolgozik mindig. Én hiába szerettem otthon lenni, 2 gyerekem is van, húzta a száját akkor is amikor a fiam meccsére akartam elmenni,1x!!Joban voltunk, persze en hülye meg elmondtam neki hogy nagyon összevesztünk a férjemmel, lehet válás lesz belőle,onnan indult minden. Már aznap eltünt egy 20 as a kasszábol, amit én vettem észre,miután vissza mentem WC ről. Soha 1 év alatt 5 forint minuszom se volt,de jött tőle a beszologatás.Soha nem vagyok ott fejben. 1x voltam ki nagyon, de akkor se engedett haza, mondtam neki ketten álltunk a kasszába, nem biztos hogy én hibáztam,de ő felvolt háborodva hogy ő nem, én mit képzelek magamról. Ledolgoztam azt a pénzt, más választásom nem volt, de közbe végig basz.tatott,utolsó ingyen napomom, nevetve mondta hogy nem baj, majd jovoheten már pénzért dolgozol. Nevetve. Nekem nem volt annyira vicces. Következő héten, nap végén, megsem nézte a napi zárást, már azzal jött hogy "én úgy gondolom" most is hiány van. Nem akartam hinni a fülemnek. Persze napi kimutatást megint nemtudtam csinálni, mert ő minden nap elején arra utasított hogy ne mindent üssek a kasszába, akkor kevesebbet kell neki a navhoz fizetni.Megmondtam neki mit gondol rólam, már majdnem úgy adta elő hogy én elloptam a pénzt, holott minden nap egyedül hagyott amíg elment sörözni a szembe presszóba,mellé itta a kajáldába a pálinkát,de sose volt gond amíg oda volt. Első héten is egyedül hagyott 2 órára. Azt hiszem jó munkaerő vagyok, plusz megbízható. Erre most, a fél város úgy néz rám mint egy tolvajra,aki lop. Én?? A másik munkám takarítónő magánházaknál. Milliomos embereknél, akiknél szanaszét hever a lakásba a forint, az euró mégsem tűnt el soha semmi. Annyira kivagyok idegileg, a saját tesóm bevette amit mondott, azóta is oda jár pletyizni, én meg...hazudok, egy lopos vagyok, de ez még ha nem lenne elég, elmentem a férjemmel enni a kedvenc kajáldámba, és ott is mi volt?1280 Ft ot kellett fizetni adtunk egy 10000 Ft ot, meg aproba 300 at,vissza adott 9000 forintot. Ahogy eljöttünk hivogatott a tulaj hogy ő rosszul adott vissza, 13000 et adott nekünk, azonnal nézzük meg a bunkszánkat, és vigyük azonnali hatállyal vissza a pénzt. Néztünk egymásra a férjemmel hogy ezzel mi van, meg honnan tudja egyáltalán a számunkat. Hiába mondtuk neki hogy nem adott többet, meg nem szarok oda ahova eszek, stb,nem hitte el. Azóta az is haragszik rám, enni se voltam azóta ott. Ez a két nő nagy barátnő, szándékosan lett volna az utóbbi?? Igazából nincs kérdés, jól esett kiirni magamból.

U.i.: a kis vállalkozók mind gec.ik,ne dolgozzatok ilyen helyen.



2022. máj. 3. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
akkor te miért dolgozol ilyen helyen?
2022. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már nem dolgozom ott, jó tanuló pénz volt.
2022. máj. 3. 14:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már a "dolgozd le az 5 ezrest," kijelentésnél felmondtam volna.
2022. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!