Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm miért védi és miért...

A főnököm miért védi és miért viseli el az egyik kibÍrhatatlan kolléganőnket?

Figyelt kérdés
Lassan 10 hónapja került ide a céghez.Már rögtön az első nap okoskodott......de ahogy teltek a hónapok egyre elviselhetlenebb lett.A munkáját nem végzi normálisan,de arra ráér,hogy másokat csesztessen.A munkája egy kalapszart nem ér.Van olyan,hogy a főnököm dolgozik helyette,Már 5-6 ember elüldözött a cégtől,mert annyira elviselhetetlen a helyzet.Nagy veszekedések voltak.A főnököm azt mondta nem kell foglakozni ezzel a nővel.A nagyfőnököm sem tesz semmit,pedig ő aztán nem türné ezt.De most csak hallgat.Ő is azt mondta ne foglalkozzunk a nővel.Mi vagy ki tartja itt ezt a nőt?

2022. máj. 6. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Szép a nő? Mert akkor a főnökség kollektív babája.
2022. máj. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg dugja valaki, vagy valami rokon. Mindenhol van ilyen, nálunk is van.
2022. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rokon vagy szerető.
2022. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen okoskodik, tudja, hogy úgy se rúgják ki a fennt említett okok miatt.
2022. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jó a segge.
2022. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség.Ha én kefélek valakivel,akkor annak nem akarok rosszat.Hanem megtisztelem annyival,hogy nem balhézok a cégnél.Ráadásul van olyan,hogy ez a kibírhatatlan kolléganő vissza pofáz a kisfonoknek meg a nagyfőnöknek is.A Főnöknek volt már szeretője itt a cégnél amúgy és normálisan viselkedett a csaj is meg a főnök is.
2022. máj. 6. 18:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A szöveged alapján valszeg valami nagynagy fõnöknek, fõnökségnek valakije. Vagy megváltozott munkavégzképességû és állami dotáció van rá.

Ahogy a fõnökeid mondták: ne foglalkozz vele!

2022. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És tegyük fel ha a főnöknek akarkije?Akkor miért akkor rosszat a főnöknek?Miért szítja a fészket?Ha én bekerülök egy munkahelyre ismerősöm által akkor még normálisabban viselkedem,mint egy idegen munkahelyen.Dolgoztam már én is ismerősömnek,rokonomnál és eszembe se jutott volna így viselkedni....vagy nincs benne logika amit most mondok?Csak én gondolom így?
2022. máj. 6. 21:18
 9/11 A kérdező kommentje:
*Miért szítja a feszkót.
2022. máj. 6. 21:19
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos értem a dilemmádat, kérdező. Az eddigi munkahelyeimen mindig voltak hasonló szerzetek, és mindig nekem kellett mennem. Nekem nincs jó se..em.
2022. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!