Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Élelmiszerüzemben semmilyen...

Élelmiszerüzemben semmilyen ékszer nem lehet rajtam?

Figyelt kérdés

Jövő héten kezdek csomagolósként egy élelmiszerüzemben. Van mindkét fülemben tágító és fülbevaló, van állandóan rajtam nyaklánc, karkötők, van néhány piercingem is. Ezeket mind ki kell vegyem?

A karkötőt a ruha ujja alá be tudom húzni, a fülemet szerintem lefedi a hajháló.



2022. máj. 8. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézd meg vagy kérdezd meg az adott cég szabályzatát. Nem tudom, hogy ezekre vonatkoznak-e valami előírt szabályzatok törvényileg. Ha élelmiszerüzem akkor 100%, hogy kell legyen az adott cégnek erre irányelve.
2022. máj. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem le kellett ragasztanom ragtapasszal a piercingemet, mikor ugyanezt a munkát csináltam.
2022. máj. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a HACCP-nek kell megfelelni, elvileg még műköröm sem lehet, sem semmilyen ékszer.
2022. máj. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Mi vagy te karácsonyfa ? nem lehet rajtad semmi ékszer , az a hajhálós azért elég röhejes nem lehetsz valami éles elme
2022. máj. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem lehet, mert balesetveszélyes.
2022. máj. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!