Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BKK bérlet most tényleg így...

A BKK bérlet most tényleg így néz ki vagy rosszul nyomtatta az autómata?

Figyelt kérdés

Nem vagyok budapesti, ezért csak akkor veszek bérletet, ha idefent vagyok.


A múltkori bérlet lilás színű és a szélén ezüst csík van.


A mostani bérlet lilás színű, a szélén sárgás csík, meg van egy átlátszó csík és sárgás négyzeteket is látok a bérleten.


Így néz ki a bérlet most vagy rosszul nyomtatta az automata?


2022. máj. 1. 01:33
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is ilyet nyomott most, rendben van, néha változtatnak rajta.
2022. máj. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Én 2 éve elektronikus bérletet használok. Sokkal jobb mint a papír. Bodapest Go az alkalmazás neve.
2022. máj. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

2-es, akkor kínlódj csak az e-bérleteddel. Nekem ez az állandó telefonbasztatás, kódszkennelés nagyon nem hiányzik, miközben a papír bérletet meg fél másodperc alatt előhúzom. Pont tegnap kínlódott valaki fél percet , mert futva elérte a buszt a lámpánál, aztán telefon elő, nyilván widget sem volt, félhomályban alig tudta a QR kódot beolvasni, aztán végre siker… a lámpa meg zöldről pirosra váltott :)


Na ezt nekem nem adják el , csak ha olcsóbb lesz az e-bérlet, mint a papíralapú.

2022. máj. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Egyáltalán nem kínlódás. Telefont elő, rányomsz, szken, mutatod. 1,5 másodperc. Még lassítani se kell.

Cserébe nem kell havonta a koszvadt nehezen működő automatát nyomkodni, miközben odajön a mellette élő hajlékony pénzt tarhálni.

Figyelmeztet mielőtt lejár.

Mindig nálad van a telefonodon.

Ha egyszer kipróbálnád rájönnél, hogy nem kínlódás.

Ráadásul a buszon a sofőrnél is van kitéve kód, nyugodtan fel lehet szállni, indulhat a busz attól, hogy valaki bénázik.

2022. máj. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1, Nagyon szépen köszönöm! Megnyugodtam.
2022. máj. 1. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!