Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan mondjak fel?

Hogyan mondjak fel?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy lett egy munkahelyen féléve, de már most nem szeretek járni..

Feketén megy minden, rossz a bejelentés is, csomoszor heti 6napot dolgozok, nincs táppénz, ráadásul a fizu sem a legjobb.

Viszont összesen 5en vagyunk kollégák, és személy szerint hát félig meddig barátságot építettem már ki velük.

Igazából ezt én bent nem mutattam hogy nekem már semmi kedvem ahhoz a munkavégzéshez, és a főnök még szerintem motiváltnak is láthat.

Úgy érzem hogy ha bejelentem hogy felmondok akkor váratlanul fog érni mindenkit..

Illetve nem tudom hogy mire hivatkozzak..


2022. máj. 9. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha feketén megy minden, akkor nincs semmi kötelezettséged. Egyik nap nem állítod be az ébresztést, és kész. Ha viszont viszonylag jóban vagy velük, akkor szólj előtte egy hónappal! Annyi szokott lenni a felmondási idő. Azért érdemes másik állást találni, mielőtt kilépsz.
2022. máj. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát keress valami jobbat, aztán ha aláírtad az új szerződést, akkor mondd el a társaságnak, hogy holnap már nem mész dolgozni. Persze érdemes ezt a bejelentést közvetlenül azutánra időzíteni, hogy megkaptad az aktuális fizetésedet.
2022. máj. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Van bejelentés, csak 6 órás én még nem is annyikat dolgozom. Meg az SzJA nekem járna ügye és így eleve nem annyit kapok mint amit máshol kapnek.

Hát igazából most jelentenem be hogy júniustol nem, vagyis mostanra egy hónapra nem

2022. máj. 9. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!