Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ciki az, hogy...

Szerintetek ciki az, hogy mióta lefeküdt az egyik főnököm a másikkal, azóta azt sem tudom tisztelni, aki nem volt kezdeményező a helyzet alakulásában?

Figyelt kérdés
Mindketten megváltoztak, a magánéletükre, munkára is hatással lett a kettőjük közötti viszony.
2022. máj. 14. 09:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi közöd a fönökök magánéletéhez????
2022. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Munkára is hatással lett.
2022. máj. 14. 10:07
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk a főnök a kollégával. Na, az sem jobb, mert ugye beszélni sem lehet előtte, én nem is nagyon állok vele szóba, mert mindent visszamond úgyis.

Nincs magánélet, ha kefélnek. Nem tudják kizárni a melóhelyen sem ezt a viszonyt, nem lehet egész egyszerűen az agyukat kikapcsolni.

Én sem örülnék neki, kerülném őket, ahogy lehet.

2022. máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, hogy a főnökeid (vagy akármelyik munkatársad) magánéletével vagy elfoglalva.
2022. máj. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A címre reagálva: teljesen őszintén, neked hogy esne ha valaki azért lenne veled bunkó, mert a szomszédodnak berakta valaki? Na ugye.
2022. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, h a főnököt ez pont nem érdekli. Ő csak azt fogja eszrevenni, h romlik a teljesitmenyed. Ha nem javitasz rajta, akkor hamar kint találod magad.
2022. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%

Igazad van kérdező.

Katymatyolást és egyebeket nem a munkahelyen kell intézni. Én se tunék olyanokra felnézni, akik házas ember létükre egymással ungabungáznak, teszik ezt olyan feltűnően, hogy az egész cég tud róla. 0-ra rombolják a vezetői tekintélyüket.

2022. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

7-es: hol olvastad, hogy a MUNKAHELYEN intéztek bármit is, illetve, hogy HÁZASOK és megcsalják a házastársakat???

Nagyon élénk és nagyon mocskos fantáziád van - feltehetöen a mindenki magából indul ki esete áll fenn.

2022. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem munkahelyen intézik, mégis honnan tudja az egész munkahely??? Ezt áruld már el.

Meg a kedves félrelépős főnökök 99%-a házas ember. Lehet, hogy pont a kérdésben szereplők a fennmaradó 1%, de nem valószínű.

2022. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
Meg hogy a személyeskedésre is reagáljak, se főnök, se férjes nvagyok. 😁
2022. máj. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!