Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Exit interjún mennyire legyek...

Exit interjún mennyire legyek őszinte?

Figyelt kérdés

Nem szeretném teljesen elvágni magam, kitudja mit hoz a jövő...


Ha megmondanám mi miatt lépek le (magas workload, inkompetens management és kollégák, logikátlan szabályok amik csak rontanak a helyzeten, stb.) valószínűleg soha nem vennének vissza.


2022. máj. 14. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
és mégis ki akar egy ilyen helyre visszamenni?
2022. máj. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmi konkrétat mondani, kaptál jobb ajánlatot és ennyi. Semmi értelme sem lenne mélyebben belemenni, mert egyrészt semmi sem változna úgysem, csak rólad marad igen negatív kép.
2022. máj. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első, nem mindig volt ilyen a hely. Illetve jöhet olyan helyzet amikor le kell nyelni a büszkeséget mert rákényszerülsz. A nehéz munka is jobb mint a semmi.
2022. máj. 14. 10:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond azt, h szeretned magad masban is kiprobalni.
2022. máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
+d
2022. máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes őszintének lenni, egy kollégám felakart mondani hasonló okokból, de az exit interjú után felajánlottak neki egy sokkal jobb helyet cégen belül, mert egyébként a munkájával nem volt baj, csak az adott terület/felettes nem volt számára megfelelő. Hidd el amilyen munkaerőhiány van mindegy mit mondasz, ha jól dolgozol úgy is visszavárnak majd.
2022. máj. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Én nem lennék őszinte,ha lehet,hagynám az exit interjút is.

Nem is az,hogy visszamegy az ember,de bárki lehet újra kolléga egy új helyen.

2022. máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6-osra: az exit interjú gondolom multiknal divat en más részen voltam(fogalmazzunk így) ifaz nem voltam hosszú ideig, de maradjunk annyiban hogy nem érdekelte a hr-t miért megyek el, sőt mi több a m. erohianyra reagálva mondanám hogy ott akkor egy életre elvagtam magam. Egyébként el szerettem volna mondani de inkább dühös volt.
2022. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező kerdesere:ha úgy vagy vele hogy esetleg később visszamennel akkor viszont légy diplomatikus.
2022. máj. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Multiknál akárhányszor visszamehetsz :D valószínűleg mire visszamész már a HR se lesz ugyanaz, mint mikor felmondtál. A kilépésnél csak a protokoll miatt kérdezik meg, hogy tudnának-e bármivel marasztalni, ha azt mondod nem, akkor részükről mehet a többi közé a felmondásod.

Kisebb cégnél viszont bensőségesebb lehet a viszony mind kollégákkal, mind főnökkel. De ha inkompetens kollégákat és vezetést említesz, nem hiszem, hogy későbbiekben tárt karokkal várnának. Multiknál ezeket felesleges ennyire részlezetni, nincs aki foglalkozzon ezekkel.

2022. máj. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!