Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan szerepeljek az interjún...

Hogyan szerepeljek az interjún, hogy a lehető legjobbat érjem el?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés interjún voltam eddig, összesen 3x voltam, és jövőhéten lesz egy, ami fontos lenne nekem, nagyon jó lehetőség, és nagyon boldog voltam hogy behívtak.

Vannak valami tippek, hogy a lehető legjobb formámat tudjam hozni?

Nagyon izgulós vagyok, leginkább közvetlen az esemény előtt jön rám a pánik, és ilyenkor kevésbé fog az agyam, könnyebben félre beszélek, de csak a szituáció miatt. Magyarán, az látszik hogy zavart vagyok. Ezt szeretném elkerülni. Tippek, tanácsok?


2022. máj. 8. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Ugyanazt tudjuk mondani, amiket már elolvastál a számtalan ezzel foglalkozó cikkben a neten, mert elolvastad ugye?
2022. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, olvastam sokat, de most plusz egyéni tippekre is kíváncsi voltam.
2022. máj. 8. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj előtte egy baráttal. Olyan ruhában menj, ami az alkalomhoz illik, de jól áll, jól érzed magad benne. Figyelj arra, hogy ne késs! Legyél tájékozott a cégről, tudj kérdezni te is, ha kell. Találj ki valamit Arra az esetre, ha hirtelen nem tudsz mit mondani, esetleg kérdezz vissza valamit, válaszolj kérdéssel, így időt nyersz. Ne igyál előtte alkoholt, nyugtató se vegyél be, nagyon rosszul sülhet el. Inkább egyél egy kis csokit vagy szőlőcukrot. Ne legyél nagyon éhes, de pukkadásig jóllakott sem, mert akkor eltompulsz.
2022. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy menj oda, hogy nem csak ők néznek meg maguknak téged, hanem te is őket, te ugyanúgy "vizsgáztatsz és figyelsz", mint ők. Akár te is mondhatod azt a végén, hogy ez cég neked még sem tetszik.

Ahogy írták előttem: fontos, hogy tájékozódj alaposan a cégről, és írj össze magadnak 3 kérdést, amit feltehetsz nekik.

Amikor interjúztattam, nálam plusz jó pontnak számított, ha a jelentkező tudott kérdezni, mert abból láttam, hogy igenis utánunk nézett és kapiskálja milyen céghez, milyen állásra jelentkezett.

Ne felejtsd el, hogy beszélgetni és tájékozódni mész oda, ez nem egy bírósági tárgyalás, amiben te vagy a vádlott, nyugi ;)

2022. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!