Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire ciki ha valaki viszi...

Mennyire ciki ha valaki viszi magának az ebédet a munkahelyre nem rendeli? Más is szeret "dobozolni"? Bento boxot készíteni?

Figyelt kérdés
Szeretek "dobozolni" mindig előre elkészítem a reggelit, ebédet, esetleg gyümiket vágok össze. Így spórolni tudok magamnak. Csak azt látom rengetegen rendelnek.
2022. máj. 16. 10:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki?

Ha van időm, otthon főzök és azt viszem. Ha nincs, ott veszek valamit.

2022. máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki egyátalán
2022. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
Semmi ciki nincs benne.
2022. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem gáz. Amikor két éve diákmunkán voltam, a munkatársak 90%-a otthonról hozott kaját.


Ha tudsz főzni, akkor finomabb és olcsóbb is, mint rendelni.

2022. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%

Mi az a Bento box? Valami extra doboz, nem a standard homályos műanyag színes fedővel?

Egyébként nem ciki, mindenki azt eszik, amit akar (Nyilván amíg nem zavar másokat, pl az erős szag)

2022. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem ciki, sőt. Cikinek inkább a rendelgetést mondanám (ha csak nem valami heti menü-s normális kaja), mert hosszútávon iszonyat drága. De az se ciki, mindenki azt eszik, amit akar és jónak látja.
2022. máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek semmi köze hozzá, hogyan oldod meg az étkezést. Miért lenne ciki, ha otthonról viszed? Nálunk nagyon kevesen rendelnek, a többség vagy otthonról hozza, vagy kimegy a közelbe valahova ebédért, esetleg kint ül be valahova ebédidőre, sok étkezési lehetőség van a munkahelyem közelében, kifőzdék, gyorskaják, sokkal változatosabban lehet enni, mint hogyha otthonról hoznánk, én szoktam csak azért is kimenni ebédért, hogy addig is felállok mozogni, amíg megjárom, de én is szoktam otthonról hozni. A kollégáim közül inkább azok rendelik rendszeresen, akiknek valamiért speciális étrend kell, ami nehezen megoldható a közelben, otthon meg már fáradtak elkészíteni maguknak.
2022. máj. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk egy csomóan hoznak magukkal ebédet! Durván drágák lettek a munkahely közeli kajáldák. És hiába keresnek sokat, nem szeretik szórni a pénzt.


#5: a Bento-box nem magát a tárolóedényt jelenti, hanem a gusztusosan összekészített ételeket. Alapvetően japán szokás, de már itthon is vannak követői.

Moha weboldalán találsz jónéhány ínycsiklandó ötletet/példát:


www.mohakonyha.hu/search?q=bento

2022. máj. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, Bento box: [link]
2022. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ritkának látom. De igazán egészségesen étkezni, főleg egy picit is speciális diétával csak otthon főzéssel lehet. Meg ugye olcsóbb is és sokszor finomabb is.
2022. máj. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!