Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aliexpressrőp vagy wishről...

Aliexpressrőp vagy wishről rendelt már valaki bento box ebéd dobozt? Utánzatot?

Figyelt kérdés

Leendő elsős fiam szeretnék ételhordót venni amiben kis rekeszek vannak ne legyen egyben minden.

Az eredti bento dobozok nagyon drágák 30-40 euro egy :(

Nem lesz napközis, hazajárós lesz menza nélkül.


2018. máj. 16. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezeknél a cuccoknál általában nincsenek ferdítve a fotók, egészen hasonlítanak a valósághoz, és paraméterek is le vannak írva - azt érdemes megnézni.


Én nagy AliExpresszes vagyok, de olyan cuccot ami étellel itallal érintkezik, vagy rágcsálós, nem szoktam venni, mert azért olcsóbbak, mert silányabb, kevésbé ellenőrzött anyagokból és eljárással készülnek.


Ha te ezt bevállalod, akkor nem hiszem, hogy mellé tudsz nyúlni, mert az Ali és a Wish elég jó az utánzatokban!

2018. máj. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én alirol vettem talán 2 éve. Nagyon szeretem, olcsó is volt, nekem megérte.
2018. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!