Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már szarkavaró/kiállhatat...

Volt már szarkavaró/kiállhatatlan kollégátok?

Figyelt kérdés
Jöhetnek az ezzel kapcsolatos sztorik. Sajnos nekem van egy ilyen kolléganőm és nem tudom, hogy hogyan kéne őt kezelnem.

2022. máj. 16. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Mindig vannak/voltak ilyenek. Szembesíteni kell a h*eségével. Én férfi vagyok, a munkahelyemen van/volt is mindkét nemben ilyen.

Mesélj, ha gondolod.

2022. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Girlll3 ***** válasza:
Mit csinál?
2022. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Isti22 ***** válasza:
Szerencsére még nem volt kifejezetten rosszindulatú kollégám, de volt több kiállhatatlan természetű, aki hangos, mindenen megsértődik, veszekedős vagy épp sötét mint a föld.
2022. máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Nekem van egy sztorim.

A lényeg annyi hogy 4en voltunk egy raktarban, amikor az egyikünk csoportvezető lett.

Onnanstól kezdve amit az az embet elsunnyogott, mert mindig az ő dolga volt, direkt minden egyes nap ellenőrzött (takarítás).


Azóta odáig süllyedt, hogy minden egyes kis dolgot megcsináltat mindennap - előtte épp ő volt aki anyázott az ilyen feladatok miatt..

2022. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!