Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Velem van a baj?

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Velem van a baj?Engem nagyon zavar,hogy a Párom munkatársa lefotózza őt vicces szituációkban.....(Lányról van szó..) 1 hónapja van ott a Párom. De azt tudom,hogy a lánynak nem tetszene az, ha én fotóznám le az ő párját...mivel szokott mesélni az életéről/Párjáról a páromnak, így tudom azt,hogy a párja nem tud róla,mert neki se tetszene. Én egyszerűen nem szeretem azt ha más lány csak úgy lefotózza a páromat...Úgy oké lenne, ha több éve barátságban lennének...de csak 1 hónapja ismerik egymást.

2022. máj. 16. 18:11
 1/5 anonim válasza:
100%
Érdekes, hogy miért fotózza le, de semmiképp se normális ha csak úgy.
2022. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
fuh, nehéz volt értelmezni, hogy te lány vagy és a párod csávó és úgy van szó egy másik lányról, meg annak a párjáról. Biztos akar valamit :) viccen kívül. Bezséld meg a pároddal, ha működik a kommunikáció.
2022. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat! Igen én lány vagyok :D és a Párom fiú. Működik a kommunikáció... de ő mindig azt mondja, majd ha "olyat" csinál... akkor leállítja..Engem csak a csaj zavar.... ne fotózza már le a páromat...random képeket, mert vicces.... Gondolkodtam azon is,hogy rá írok az ő Párjára... biztos nem tetszene neki a viselkedése.. Nem tudom,hogy mit tegyek....Fordított esetben az a csaj engem elküldött volna a p*csába....
2022. máj. 16. 18:42
 4/5 remetdol ***** válasza:
31%
igen, veled
2022. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
71%
SZerintem ez emberfüggő, de ha azt mondod a lány sem örülne neki fordított helyzetben akkor biztos furcsa
2022. máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!