Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki akarnak rúgni, ha szerintük...

Ki akarnak rúgni, ha szerintük el akarok menni, tehát szerintük lenne is rá okom?

Figyelt kérdés

Sok a mobbing a cégnél. Én vagyok a nebántsvirág aki mellé senki nem áll es akivel szinte bármit meglehet tenni, mert konfliktukerülő nyuszi, mivel senkije sincs aki segítené ha nincs munkája, ez miatt függő is a munkahelytől nem mer csak úgy vissza szólni sem. De ha visszaszólok is én húzom a rövidebbet csak.

Tehát en vagyok akivel szemétkednek akit kinevetnek meg a többi. A cég boxzsákja.

Kezdett annyira elhatalmasodni a dolog hogy mar tarthatatlan is volt, más melókat keresek, senki nem is sírna utánam.


Viszont szakmailag meg nagyon ott vagyok..és olyan nagyon könnyedén pótolható sem. Sőt nem is könnyű a munkaköröm, nem egyet rúgtak ki előttem vagy mondtak fel az én beosztásomban a feladatok miatt.


Lehet pont ez a baja mindenkinek is hogy én meg állom a sarat es tudok teljesíteni..sőt más osztályokra is besegíteni is.


Na és mostanában mindenki cukker segítőkész tündibündi, de csak mert van egy újabb projekt amihez megint én kellek..szóval pont nem jönne nekik jól ha most beintenék.


Ezt vehetem annak akkor hogy a projekt után megint rámszállnak ambuzálni, inzutálni vagy ki is rúgnak?



máj. 11. 15:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Jav: abuzálni
máj. 11. 15:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek, ha zsakmailag ennyire topon vagy, miért nem kerestél már régen normális helyet???
máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Keresek most is.


De amugy kivesz a melo agyilag. Néha a gép elott ülve már nincs kapacitásom arra se hogy ahova kérnek, fárasszam már magam egy motivációs levéllel is pluszba.

De nekem a munkaidő nagyon nem mindegy szóval még válogatnom is kell..


Aztám a bizonytalanság is. Mi van ha átvesznek máshova aztán próbaidő alatt elköszönnek..?

Vagy ott nem mobbing lesz hanem másvalami nagyon durva? Pl molesztálás?


A motiv levelekben meg annyira birom hogy magunkat kell fenyezni hogy a cégnek miért érné meg engem alkalmazni, holott az egy ami motivál a váltásban engem az csak a mobbing..

máj. 11. 15:47
 4/4 A kérdező kommentje:
És így erőltetett nekem egy motivációs levelet összerakni. Miközben hazudni kell benne.. De igyekszem haladni.
máj. 11. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!